0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

Úvod   >   Info   >   O nás   >   Výhody Mironetu
Informace

Výhody Mironetu

Proč zavítat do Mironetu? Protože nejsme jen obchod. Umíme elektroniku prodat, poradíme s výběrem, zajistíme servis a ještě u nás na zboží nemusíte dlouho čekat.

Široký sortiment

V naší nabídce najdete nejen počítače a notebooky, ale také širokou nabídku mobilních telefonů, tiskáren, herních konzolí a mnohého dalšího. Nově se v našem sortimentu nachází také hobby nářadí, domácí elektronika a hračky.

Dělíme se o 20 let zkušeností

Trh s elektronikou se velmi rychle vyvíjí a držet tempo s technologickými novinkami je velmi náročné. My máme vzdělávání v popisu práce, ještě důležitější ale je, že nabyté znalosti dokážeme předat zákazníkům v pochopitelné podobě. Pokud se vyznáte, můžeme vést diskuzi plnou termínů, pokud ne, naši prodejci Vám dokážou poradit i bez cizích slov.

Nečekejte na zboží

Velký e-shop má výhodu v podobě velkého skladu. Na spoustu produktů proto nemusíte čekat a vyzvednete si je rovnou po objednání. Vysoká kapacita skladových prostor nám ale často pomáhá i s udržením příjemných cen – zatímco kurz koruny k dolaru kolísá, my vyprodáváme zásoby za staré a výhodnější ceny.

Doprava všemi možnými způsoby

Nechce se Vám chodit do obchodu pěšky? Není problém, můžete si nechat zboží poslat přepravní službou, poštou, o urgentní vyřízení se nám starají kurýři, kteří u Vás zazvoní během pár minut. Sledujeme trendy a tuto nabídku průběžně doplňujeme, aby Vám byl Mironet blíž.

Pomoc, kde je třeba

Pro pomoc si většinou musíte dojít. Pokud ale potřebujete pomoc IT specialisty, můžete si ho objednat a přijede on za Vámi. Nemusíte složitě vysvětlovat, v čem tkví problém, nemusíte připravovat žádné vybavení a ještě ušetříte čas, protože jej neztratíte cestováním.