Solight WPH-100W-006 high bay
Stav zboží: Nové
Solight WPH-100W-006 high bay / 100W / 14000lm / 120° / Meanwell / 5000K / UGR
přidat do seznamu přidat do seznamu
sdílet
oblíbené produkty oblíbené produkty
hlídání ceny
Solight WPH-100W-006 high bay
100W / 14000lm / 120° / Meanwell / 5000K / UGR
Zobrazit celý popis
Transparentní historie ceny
Koupit na splátky
Nakupte teď, plaťte později
HomeCredit čtvrtinky
Rychlé splátky
Produkt je vyprodaný - na dotaz
Transparentní historie ceny
přidat do seznamu přidat do seznamu Přidat do seznamu Oblíbené
hlídat cenu Hlídat cenu Hlídat
sdílet Sdílet Sdílet
Kód: 96089461
Výrobce: Solight Záruka: 24 měsíců P/N: 8592718032593
Kód: 96089461
Výrobce: Solight
Záruka: 24 měsíců P/N: 8592718032593
Popis produktu
Zobrazit technické parametry
Popis produktu
Solight WPH-100W-006 high bay
  • příkon: 100W
  • světelný tok: 14000lm (+/- 5%)
  • LED diody: 160 x Lumileds 3030
  • napájecí zdroj: Meanwell
  • stmívání: DALI
  • teplota světla/chromatičnosti: 5000K (studená bílá)
  • životnost LED: 50.000 hodin (LM80)
  • úhel svícení: 120°
  • oslnění: UGR<25
  • vykreslení barev: CRi>80
  • power factor: 0,95
  • krytí: IP65 (prachotěsné a voděodolné)
  • materiál: hliník
  • napájení: vstupní napětí :AC 90 - 305V, výstupní napětí: 28.8 - 48;1,2 - 2A
  • provozní teplota: -30°C až 50°C
  • rozměry: 305 x 170 mm
  • jednotlivé LED zdroje nelze měnit
  • barva: černá
  • balení: krabice
  • energetická třída: D
Technické parametry
Značka
Značka Solight
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka Solight
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Solight WPH-100W-006 high bay:
Nalezli jste chybu v informaci o Solight WPH-100W-006 high bay ?
Naposledy navštívené produkty
Nenechte si ujít akční nabídky
callcentrum@mironet.cz +420 234 700 800
pondělí – pátek | 8:00 - 19:15
Vše o nákupu
Osobní odběry 44 827 Výdejen