32" PHILLIPS 32HFL3014/12 černá
Stav zboží: Nové
32" PHILLIPS 32HFL3014/12 černá / HD / LED / HDMI / VGA / USB / CI+ / DVB-T T2 C / 2x8W repro
přidat do seznamu přidat do seznamu
sdílet
oblíbené produkty oblíbené produkty
hlídání ceny
A+ / Klasická TV / LED / Rozlišení displeje je 1366 x 768 (HD Ready) / Typ tuneru DVB-C, DVB-T, DVB-T2 (HEVC) / Grafické výstupy D-Sub (VGA), HDMI / Ostatní rozhraní CI / CI+ slot, Digitální optický/audio výstup, Sluchátkový výstup Jack, USB 2.0 / Průměrná spotřeba 28 W / VESA 100 x 100 mm
Zobrazit celý popis
Transparentní historie ceny
Koupit na splátky
Nakupte teď, plaťte později
HomeCredit čtvrtinky
Rychlé splátky
Pojištění
Informace o službě
Prodloužení záruky
Informace o službě
Produkt je vyprodaný - na dotaz
Transparentní historie ceny
přidat do seznamu přidat do seznamu Přidat do seznamu Oblíbené
hlídat cenu Hlídat cenu Hlídat
sdílet Sdílet Sdílet
Kód: 95801231
Výrobce: Philips Záruka: 24 měsíců P/N: 32HFL3014/12
Kód: 95801231
Výrobce: Philips
Záruka: 24 měsíců P/N: 32HFL3014/12
Antény
Kabely
Pevné disky
Čistící prostředky
Popis produktu
Zobrazit technické parametry
Popis produktu
Využívá systém CMND:
  • EasySuite
  • CMND and Control: Snadná správa vašich televizorů
  • Kompatibilní s funkcí MyChoice. Vestavěné řešení pay-to-view
  • Buďte vidět. Uživatelské rozhraní televizoru označte svým logem
  • Funkce Instant Initial USB Cloning. Rychlá konfigurace Pro televizorů
  • Smíšená mapa kanálů kombinuje analogové a digitální kanály
  • Automatické přehrávání přes USB. Hudba, filmy a další
  • Funkce pro pohostinství
  • Funkce pro nemocnice
SPECIFIKACE:
Typ obrazovky:
Televizor LED HD
Podsvícení: E-LED
Úhlopříčka [palce]: 32 palců / 80 cm
Rozlišení: 1366 x 768p
Jas [cd/m2]: 250
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178o (H) / 178o (V)
Výstupní výkon zvuku: 16 (2 x 8) W, 2,0, Směřující dolů
Vylepšení zvuku:
  • Automatické vyrovnávání hlasitosti
  • Dynamické basy
  • Incredible Surround
  • Dolby MS10
Konektory:
  • Konektory vzadu:
Anténa : IEC-75
HDMI1: ARC, HDMI 1.4
HDMI2: HDMI 1.4
Digitální výstup audio: Optický
Zvukový vstup DVI: Mini-jack
Vstup VGA: D-sub 15kolíkový
  • Konektor z boku:
Slot Common Interface: CI+ 1.3.2
Výstup pro sluchátka: Mini-jack
USB1: USB 2.0
Formáty pro přehrávání audia: MP3,AAC,WAV,WMA (v2 až v9.2)
Formáty pro přehrávání fotografií: BMP,JPG,PNG,GIF
Tunery: DVB-T/T2/C, HEVC FHD (až 1080p60)
Montáž na zeď: VESA: 2 x M6 (100 mm)
Teletext: ano
Elektronický programový průvodce (EPG): ano
Napájení: 220–240 V stř.; 50–60 Hz
Spotřeba [W]:
Spotřeba dle energetického štítku EU: 28 W
Průměrná roční spotřeba: 41 kWh
Spotřeba energie v pohotovostním režimu: < 0,3 W
Třída energetické náročnosti: A+
Funkce úspory energie: Režim Eco, Automatický vypínač
Barva: Černá
Rozměry :
Šířka přístroje: 732 mm
Výška přístroje: 432 mm
Hloubka přístroje: 77 mm
Šířka přístroje (s podstavcem): 732 mm
Výška přístroje (s podstavcem): 455 mm
Hloubka přístroje (s podstavcem): 166 mm
Hmotnost [kg]: 4,6 kg, (+ podstavec) 4,7 kg
Obsah balení (příslušenství):
  • Baterie pro dálkový ovladač
  • Dálkový ovladač
  • Záruční list
  • Napájecí kabel
  • Stojan na nábytek
Technické parametry
Energetická třída A+
Úhlopříčka 32" (81 cm)
Rozlišení televize 1366 x 768 (HD Ready)
Technologie panelu LED
Frekvence 60 Hz
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)
Průměrna spotřeba 28 W
Rozměry televize (Š×V×H) 73.2x45.5x16.6 cm
Rozměry televize s podstavcem (Š×V×H) 73.2x43.2x7.7 cm
Hmotnost televize 4.7 Kg
Značka
Značka Philips
Typ
Typ televize   Klasická TV
Barva   Černá
Obrazovka
Úhlopříčka (")   32" (81 cm)
Rozlišení   1366 x 768 (HD Ready)
Frekvence obrazu (Hz)   60
Technologie   LED
Rozhraní
Grafické výstupy D-Sub (VGA) , HDMI
Tunery
Tunery   DVB-C , DVB-T , DVB-T2 (HEVC)
VESA
VESA   Ano
VESA (Typ)
VESA (Typ) 100 x 100 mm
Rozměry
Výška (cm) 45.5
Šířka (cm) 73.2
Hloubka (cm) 16.6
Výška bez podstavce (cm) 43.2
Šířka bez podstavce (cm) 73.2
Hloubka bez podstavce (cm) 7.7
Hmotnost
Hmotnost (kg) 4.7
Spotřeba
Třída energetické účinnosti   A+
Průměrná (W)   28
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Vlastnosti
Výbava Reproduktory , TV Tuner , VESA
Technické parametry
Energetická třída A+
Úhlopříčka 32" (81 cm)
Technologie panelu LED
Frekvence 60 Hz
Průměrna spotřeba 28 W
Hmotnost televize 4.7 Kg
Značka
Značka Philips
Typ
Typ televize   Klasická TV
Obrazovka
Úhlopříčka (")   32" (81 cm)
Frekvence obrazu (Hz)   60
Technologie   LED
Rozhraní
Tunery
VESA
VESA   Ano
VESA (Typ)
VESA (Typ) 100 x 100 mm
Výška (cm) 45.5
Šířka (cm) 73.2
Hloubka (cm) 16.6
Výška bez podstavce (cm) 43.2
Šířka bez podstavce (cm) 73.2
Hloubka bez podstavce (cm) 7.7
Hmotnost
Hmotnost (kg) 4.7
Spotřeba
Průměrná (W)   28
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Vlastnosti
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt 32" PHILLIPS 32HFL3014/12 černá:
Technické specifikace pro produkt 32" PHILLIPS 32HFL3014/12 černá se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt 32" PHILLIPS 32HFL3014/12 černá mají pouze informativní charakter.
Nalezli jste chybu v informaci o 32" PHILLIPS 32HFL3014/12 černá ?
Nenechte si ujít akční nabídky
callcentrum@mironet.cz +420 234 700 800
pondělí – pátek | 8:00 - 19:15
Vše o nákupu
Osobní odběry 44 827 Výdejen