Pár prodlužovacích solárních kabelů Digitus DK-SCEC66-0100 s předem osazenými konektory MC4 na obou koncích – řešení typu plug-and-play pro fotovoltaické instalace na střeše, balkoně i zahradě. Sada obsahuje dva 10metrové kabely, jeden červený a jeden černý, pro snadné rozlišení polarity.
Průřez vodiče 6 mm2, jmenovité napětí až 1 500 V DC
Pocínovaný měděný vodič pro nízký odpor a ochranu proti korozi
Izolace XLPO a plášť PA66 odolávající UV záření, vlhkosti, ozonu i mechanickému namáhání
Provozní teplota -40 °C až +85 °C, samozhášivý materiál dle UL94 V-0
Konektory MC4 (zástrčka + zásuvka) připravené k okamžitému připojení
Vhodné pro solární panely, měniče i další FV komponenty, pro venkovní i vnitřní použití
Délka 2× 10 m (1× červený, 1× černý), kontaktní odpor ? 0,5 ?, dielektrická pevnost AC 6,5 kV / DC 15 kV.
Technické parametry
Značka
Značka
Digitus
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Digitus
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt Digitus DK-SCEC66-0100 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Digitus DK-SCEC66-0100 mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.