Optický patch kabel Xtendlan slouží k propojení aktivních síťových prvků nebo patch panelů a je vhodný pro budování strukturované kabeláže i menších datových rozvoden, kde je kladen důraz na spolehlivý přenos na jednovidovém vlákně.
konektory LC/APC na jedné straně a SC na druhé
duplexní provedení (dvě vlákna v jednom kabelu)
jednovidové (singlemode) vlákno 9/125 µm dle standardu G.652D
plášť LS0H - nešíří hoření a neobsahuje halogeny, vhodné pro instalace s vyššími požadavky na požární bezpečnost
délka 1 m
Technické shrnutí: singlemode 9/125, G.652D, duplex, konektory LC/APC-SC, plášť LS0H, délka 1 m, hmotnost 10 g.
Technické parametry
Značka
Značka
Xtendlan
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Xtendlan
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt Xtendlan optický patch kabel LC/APC - SC se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Xtendlan optický patch kabel LC/APC - SC mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.