Pokroky, které společnost Verbatim dělá, nejsou díky diskům DVD+R s 16násobnou rychlostí zápisu nikde zřetelnější než právě v oblasti zapisovatelných médií DVD. 4,7 GB dat nebo 120 minut videa lze nyní zaznamenat za pouhých 5 minut.
Disky se 16násobnou rychlostí zápisu využívající pokročilou technologii barviva AZO společnosti Verbatim zajišťují, že každé zaznamenávání bude mít vynikající kvalitu. Díky široké kompatibilitě jsou disky Verbatim ideální pro sdílení počítačových dat, domácího videa, fotografií a hudby. Vhodné pro videoaplikace (CLV) a datové aplikace (CAV).
Part Number: 43550
Technické parametry
Značka
Značka
Verbatim
Medium
Formát
DVD+R
Kapacita DVD (GB)
4.7
Médium
Max. rychlost zápisu
16x
Balení
typ
Spindl
počet ks
50
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Verbatim
Medium
Formát
DVD+R
Kapacita DVD (GB)
4.7
Médium
Max. rychlost zápisu
16x
Balení
typ
Spindl
počet ks
50
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Upřesnění typu média Tom
10.10.2007, 23:20
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o informaci, zda se jedná o média DataLifePlus AdvancedAZO+ s modrým vypalovacím povrchem. Rád bych tato média nakoupil, ale nerad bych koupil ''zajíce v pytli''. Děkuji. Tom
RE: Upřesnění typu média Mironet - Picman
11.10.2007, 11:15
Dobrý den, dle dodavatele se jedná o média DataLifePlus s Adv.AZO+.
Technické specifikace pro produkt Verbatim 50ks DVD+R 4.7GB 16x se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Verbatim 50ks DVD+R 4.7GB 16x mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.