Pasivní DAC kabel slouží pro přímé propojení dvou SFP+ portů s linkovou rychlostí 10Gb/s. Tento kabel má délku 0,5m, ale je k dispozici i v dalších variantách. Kabel je ideální pro vytváření krátkých spojení mezi switchy či routery, které poskytují rychlost 10Gb/s v celé vaší síti.
Technické parametry:
Optika Formát: SFP+ Přenosová rychlost: 10Gb/s Typ AOC/DAC kabelu: Pasivní
Fyzické charakteristiky Délka [m]: 0,5 Provozní teplota [°C]: 0 až 70
Technické parametry
Značka
Značka
Ubiquiti
Distribuce
Distribuce
CZ
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Ubiquiti
Distribuce
Distribuce
CZ
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt Ubiquiti UniFi 10 Gbps SFP+ Direct Attach Cable se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Ubiquiti UniFi 10 Gbps SFP+ Direct Attach Cable mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.