v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK TL-SM321B


TP-LINK TL-SM321B / SFP WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul
Kód: 99301462


SFP WDM 1Gbps 10km , SM / LC MiniGBIC modul
794,- 657,- bez DPH



Výrobce: TP-LINK
Záruka: 36 měsíců
P/N: TL-SM321B




Popis

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km modul - Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A viz související produkty.

Specifikace - Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Provozní teplota: 0 - 70 °C Přenosová rychlost: 1,25 Gbps - 1000Base-BX Hmotnost: 0,12 kg Vlnová délka: TX: 1310nm / RX: 1550nm Max. délka spoje: 10 km Optický kabel: 9/125 Konektor: LC

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: TL-SM321B







Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Provedení Interní
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ano
SC Ne
ST Ne
LC Ne
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ne
LAN
Max. přenosová rychlost (Mbit/s) 10/100/1000*
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK TL-SM321B se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK TL-SM321B mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK TL-SM321B ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.