v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK MC112CS


TP-LINK MC112CS / WDM konvertor / 1x SC / 1x LAN / Single-Mode
Kód: 99301424


WDM konvertor / 1x SC / 1x LAN / Single-Mode
965,- 797,- bez DPH



Výrobce: TP-LINK
Záruka: 36 měsíců
P/N: MC112CS




Popis

TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode) je media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Specifické údaje - Napájení: 5V/2A Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Provozní teplota: 0 - 50 °C Přenosová rychlost: 10/100 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,34 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Vlnová délka: TX: 1310 nm, RX: 1550 nm Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km Optický kabel: 9/125 Konektor: SC, RJ45 Přenášené signály: TxD a RxD

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: MC112CS




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Typ Konvertor
Provedení Externí
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ne
SC Ano
ST Ne
LC Ne
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ano
LAN
Max. přenosová rychlost (Mbit/s) 10/100*
Rozměry
Hloubka (mm) 94.5
Šířka (mm) 73
Výška (mm) 27
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK MC112CS se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK MC112CS mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK MC112CS ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.