v košíku zboží za 0 Kč

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord ST-ST 62 , 5

Opticord ST-ST 62,5/125µ 2m
Kód: 99202586

125µ 2m
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

Opticord ST-ST

Opticord ST-ST - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace ST-ST 62,5/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Propustnost sítě použitím optických kabelů může být až desítky Gbps. Jejich velikost je poloviční oproti běžným metalickým kabelům. Jsou imunní proti rušení elektromagnetickým polem, může být bez jakéhokoliv ovlivnění veden v souběhu s instalací 230 V. V případě optických kabelů nehrozí riziko vzniku požáru přehřátím nebo vznikem jiskry.

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: 1201




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Opticord
Kabely
Konektor 1 ST
Konektor 2 ST
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 2 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět



Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.




Technické specifikace pro produkt Opticord ST-ST 62 , 5 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord ST-ST 62 , 5 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord ST-ST 62 , 5 ?






callcentrum@mironet.cz

Hráského 2231/25
148 00 Praha 4

3000x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B