v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord LC-LC 50


Opticord LC-LC 50/125µ 2m
Kód: 99202573


125µ 2m
425,- 352,- bez DPH



Výrobce: Opticord
Záruka: 24 měsíců
P/N: 1131




Popis

Opticord LC-LC 50/125µ 2m


Opticord LC-LC - optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně.

Délka kabelu je 2 m.
Specifikace LC-LC 50/125 µm.

Použití pro propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Opticord
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 LC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 2 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Opticord LC-LC 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord LC-LC 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord LC-LC 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.