Neomounts FPMA-C100 černá
Stav zboží: Nové
Neomounts FPMA-C100 černá / stropní držák / velikost  10-30" / 75x75 - 200x100 / nosnost 12 kg
přidat do seznamu přidat do seznamu
sdílet
oblíbené produkty oblíbené produkty
hlídání ceny
Neomounts FPMA-C100 černá
Držák monitoru o velikosti 10 až 30" / Počet monitorů: 1 / Určení: na strop / Nosnost: 12 Kg
Zobrazit celý popis
Transparentní historie ceny
Koupit na splátky
Nakupte teď, plaťte později
HomeCredit čtvrtinky
Rychlé splátky
Prodloužení záruky
Informace o službě
Produkt je vyprodaný - na dotaz
Transparentní historie ceny
přidat do seznamu přidat do seznamu Přidat do seznamu Oblíbené
hlídat cenu Hlídat cenu Hlídat
sdílet Sdílet Sdílet
Kód: 96132122
Výrobce: Neomounts Záruka: 60 měsíců P/N: FPMA-C100
Kód: 96132122
Výrobce: Neomounts
Záruka: 60 měsíců P/N: FPMA-C100
Popis produktu
Zobrazit technické parametry
Popis produktu
Flexibilní stropní VESA držák pro plochý LCD monitor o velikosti 10" až 30" a hmotnosti do 12 kg. Univerzální technologie naklápění, otáčení a rotace umožňuje optimální nastavení. Držák je manuálně výškově nastavitelný v rozmezí od 79 do 129 cm a je vhodný pro obrazovky nebo televize, které splňují vzor otvorů VESA 75 × 75 až 100 × 200 mm. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10" - 30"
Nosnost: 12 kg
Materiál: ocel
Nastavení výšky: 79 až 129 cm
Náklon: -90° až +90°
Otáčení: 180°
Rotace: 360°
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm, 100 × 200 mm
Barva: černá
Technické parametry
Značka
Značka Neomounts
Držák
Držák monitoru
Určení
Určení na strop
Max. počet monitorů
Max. počet monitorů 1
Min. velikost obrazovky (")
Min. velikost obrazovky (") 10
Max. velikost obrazovky (")
Max. velikost obrazovky (") 30
VESA uchycení
VESA uchycení 75x75
Max. nosnost (kg)
Max. nosnost (kg) 12
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka Neomounts
Držák
Držák monitoru
Určení
Určení na strop
Max. počet monitorů
Max. počet monitorů 1
Min. velikost obrazovky (")
Min. velikost obrazovky (") 10
Max. velikost obrazovky (")
Max. velikost obrazovky (") 30
VESA uchycení
VESA uchycení 75x75
Max. nosnost (kg)
Max. nosnost (kg) 12
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Diskuse
Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Neomounts FPMA-C100 černá:
Nalezli jste chybu v informaci o Neomounts FPMA-C100 černá ?
Nenechte si ujít akční nabídky
callcentrum@mironet.cz +420 234 700 800
pondělí – pátek | 8:00 - 19:15
Vše o nákupu
Osobní odběry 44 827 Výdejen