v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

MikroTik S+85DLC03D


MikroTik S+85DLC03D / Optický transceiver / MM / 300m / 10G / 850nm
Kód: 91404126


Optický transceiver / MM / 300m / 10G / 850nm
1 477,- 1 220,- bez DPH



Výrobce: Mikrotik
Záruka: 36 měsíců
P/N: S+85DLC03D




Popis

Mikrotik S+85DLC03D / Optický transceiver / MM / 300m / 10G / 850nm

MultiMode 10G SFP+ modul s 850nm LC konektorem pro spoje do vzdálenosti až 300m.

Kompatibilitní s:

CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM


Specifikace:

Data Rate: 10G
Distance: 300m
Mode: SM
Wavelength: 850nm
Connector: LC
Format: SFP+




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Mikrotik
Vlastnosti
Typ Konvertor
Provedení Interní
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ano
SC Ne
ST Ne
LC Ano
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ne
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt MikroTik S+85DLC03D se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt MikroTik S+85DLC03D mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o MikroTik S+85DLC03D ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.