v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

MikroTik S-3553LC20D


MikroTik S-3553LC20D / Optický transceiver / Pár MikroTik SM SFP modulů / 1.25G / 20km
Kód: 91404157


Optický transceiver / Pár MikroTik SM SFP modulů / 1.25G / 20km
1 699,- 1 404,- bez DPH



Výrobce: Mikrotik
Záruka: 36 měsíců
P/N: S-3553LC20D




Popis

Mikrotik S-3553LC20D / Optický transceiver / Pár Mikrotik SM SFP modulů / 1.25G / 20km

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů pro spoje do vzdálenosti 20km:

S-35LC20D (LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM)

S-53LC20D (LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM)

Kompatibilitní s:

RB260GS
RB2011LS
RB2011LS-IN
RB2011UAS-IN
RB2011UAS-RM
RB2011UAS-2HnD
RB2011UAS-2HnD-IN
CCR1036-12G-4S




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Mikrotik
Vlastnosti
Typ Konvertor
Provedení Interní
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ano
SC Ne
ST Ne
LC Ano
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ne
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt MikroTik S-3553LC20D se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt MikroTik S-3553LC20D mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o MikroTik S-3553LC20D ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.