v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

MikroTik S+31DLC10D


MikroTik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm
Kód: 91404129


Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm
3 887,- 3 212,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 389,- později 10x 389,-


Výrobce: Mikrotik
Záruka: 36 měsíců
P/N: S+31DLC10D




Popis

Mikrotik S+31DLC10D / Převodník / SFP+ optický modul / SM / 10km / 10G / 1310nm

S+31DLC10D je 10G singlemode SFP+ transceiver s LC konektory, vlnovou délkou 1310nm, dosahem až 10 km.

Parametry:

Typ modulu SFP+
Výstup Optický
Typ vidu Single-Mode
Rychlost 10G
Konektor(y) 2x LC
Vlnová délka 1310nm
Délka trasy 10km
Obsah balení 1x SFP modul




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Mikrotik
Vlastnosti
Typ Konvertor
Provedení Interní
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ano
SC Ne
ST Ne
LC Ano
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ne
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt MikroTik S+31DLC10D se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt MikroTik S+31DLC10D mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o MikroTik S+31DLC10D ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.