0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

Úvod   >   Skenery   >   Skenery A4

Kodak Alaris S2080w

Kodak Alaris S2080w / Skener / A4 / 600 dpi / 80 ppm / USB 3.0 / LAN / Wi-Fi / ADF / OCR
Kód: 91500293
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes
Skener / A4 / 600 dpi / 80 ppm / USB 3.0 / LAN / Wi-Fi / ADF / OCR

30 882 Kč
25 522 Kč bez DPH


Koupit na splátky
Dnes za 3 088 Kč - poté 10 x 3 088 Kč
Nakupte teď, plaťte později
Tento produkt je možné zakoupit pouze na IČO.
Výrobce: Kodak Záruka: 24 měsíců P/N: 1015189

Popis

Kodak Alaris S2080w

Síťové skenery Alaris S2060w/S2080w umožňují vašemu týmu zachytit potřebné informace ve špičkové kvalitě obrazu a přesnosti dat. Jedná se o dokonalé řešení stolního skenování, které může sdílet více lidí a rychle získávat informace do vaší firmy.

Intuitivní uživatelský displej
Začněte rychleji pracovat a zůstaňte produktivní díky funkcím pro snadné používání. Předkonfigurovaná nastavení nainstalujete během několika sekund pomocí oceňované funkce snadného nastavení. Díky intuitivnímu barevnému displeji je skenování rychlé a snadné. Uložte si až 20 nastavení úloh a cílů pomocí skenování jedním dotykem.

Technologie aktivního podávání
Pracujte dál bez obav ze zaseknutí díky dráze papíru, která je konstruována pro mimořádnou spolehlivost. Funkce Active Feed automaticky posouvá stránky, aby nedocházelo k chybnému podávání. Zachovejte maximální dobu provozu díky systému SurePath Paper Handling. Řízené stohování výstupu úhledně umístí stránky do výstupního zásobníku.

Připojení Wi-Fi a Ethernet
Umístěte skener, kamkoli potřebujete, s kabelem USB nebo bez něj. Připojení Wi-Fi a Ethernet vám umožní připojit skener k vaší kancelářské síti tak, aby vyhovoval vašim obchodním potřebám. Zabezpečuje skenování přes síť pomocí standardů šifrování HTTPS, WPA Enterprise a TLS.

Vestavěné zpracování obrazu
Ušetřete peníze ve všech krocích procesu skenování díky inovacím, které odstraňují režijní náklady. Vestavěné zpracování obrazu poskytuje ostré, vysoce kvalitní snímky při plné rychlosti bez závislosti na super výkonném počítači. Inteligentní funkce pomáhají omezit manuální úkony před a po skenování.

Optické rozpoznávání znaků
Získejte správné informace hned napoprvé díky optickému rozpoznávání znaků, které je o 10 % přesnější než u konkurenčních zařízení. Technologie Perfect Page poskytuje vynikající kvalitu obrazu s více než 30 automatickými vylepšeními pro přesnější extrakci obrazu.

Přímá integrace do podnikových procesů
Dodávejte informace přesně tam, kam je třeba, ve správném formátu. Vaše dokumenty mohou putovat kamkoli potřebujete: do místních nebo síťových složek, na FTP, do cloudových destinací, jako je SharePoint, nebo do jiných systémů ECM. Pokročilý software pro snímání a naši partneři vám pomohou získat data z dokumentů a integrovat je přímo do podnikových procesů.

Připraveno pro pasy nebo malé choulostivé dokumenty
Řada S2000 je navržena tak, aby ji bylo možné "dokoupit" na ploché příslušenství Alaris Passport, a nabízí tak rychlé a snadné řešení pro skenování pasů, občanských průkazů a dalších malých křehkých dokumentů. Nepotřebujete další napájecí kabel ani port USB na hostitelském počítači. Díky bezproblémové integraci ovladačů TWAIN a ISIS není nutné používat více ovladačů skeneru.

Hodí se do jakéhokoli firemního prostředí
Snadná integrace se stávajícími podnikovými aplikacemi pomocí standardních ovladačů. Nebo použijte rozhraní RESTful Web API a integrujte svou podnikovou aplikaci nebo aplikaci se skenerem přímo bez nutnosti použití ovladače.

Důvody ke koupi
Možnost připojení k mnoha aplikacím
Skener se může připojit k různým aplikacím, jako jsou Box, Dropbox, Salesforce, OneDrive, Google Drive, SharePoint, SharePoint Online a další.


Přiložený software
Přiložený software Info Input Express LE využívá OCR (optické rozpoznávání znaků), které umožňuje snadné a automatické získávání dat, a pomáhá tak řídit digitální transformaci.


Řízené stohování výstupů
Funkce "Controlled Output Stacking" udržuje dokumenty na výstupu přehledně uspořádané, takže se můžete soustředit na zákazníka.

Připojení k síti
Model s2080w umožňuje síťové připojení, včetně bezdrátového, umožňuje skenování do cloudu a transakční snímání z podnikových aplikací.

Skenování:
Maximální velikost skenování 216 x 3000 mm
Optické rozlišení skenování:
Kolik pixelů dokáže skener zobrazit. Nejčastěji se měří v bodech na palec (dpi).Například typický plochý skener používá snímací hlavu s 300 snímači na palec, takže může v jednom směru snímat 300 bodů na palec (dpi). Pro skenování v opačném směru se bude skenovací hlava pohybovat podél stránky a zastaví se 300krát na palec, takže může skenovat 300 dpi i v opačném směru. Tento skener by měl optické rozlišení 300 x 300 dpi. Někteří výrobci zastavují skenovací hlavu při pohybu po stránce častěji, takže jejich stroje mají rozlišení 300 x 600 dpi nebo 300 x 1200 dpi. 600 x 600 DPI
Barevné skenování: Označuje, zda tento výrobek skenuje barevně.
Oboustranné skenování: Funkce počítačových skenerů a multifunkčních tiskáren (MFP), která umožňuje automatické oboustranné skenování listu papíru.
Vstupní barevná hloubka: Barevná hloubka vstupu do produktu. Barevná hloubka je buď počet bitů použitých k označení barvy jednoho pixelu v bitmapovém obrázku nebo ve vyrovnávací paměti videosnímku, nebo počet bitů použitých pro každou barevnou složku jednoho pixelu. Špičkové notebooky mají 24bitovou barevnou hloubku. 30 bitů
Výstupní barevná hloubka 24 bitů
Výstupní hloubka stupňů šedi 8 bitů
Skenování filmů: Zařízení vyrobené pro skenování fotografického filmu přímo do počítače bez použití jakéhokoli meziskladu. Oproti plochému skeneru poskytuje několik výhod při skenování výtisků libovolné velikosti: fotograf má přímou kontrolu nad ořezem a poměrem stran z původního, nepoškozeného obrazu na filmu; mnoho filmových skenerů má speciální software nebo hardware, který odstraňuje škrábance a zrnitost filmu a zlepšuje reprodukci barev z filmu.
Úrovně stupňů šedi 256:
Rychlost skenování ADF (černobíle, A4) 80 str.
Rychlost skenování ADF (barevně, A4) 80 str.
Rychlost oboustranného skenování ADF (černobíle, A4) 160 ipm
Rychlost oboustranného skenování ADF (barevně, A4) 160 ipm
Rychlost skenování (černobíle, nízké rozlišení, A4) 80 s/stránka
Rychlost skenování (barevně, nízký rozlišení, A4) 80 s/stránka
Rychlost skenování (černobíle, vysoké rozlišení, A4) 80 s/stránka
Rychlost skenování (barevné, vysoké rozlišení, A4) 80 s/stránka
Černobílé skenování barevné režimy Stupně šedi
Volitelná barva pozadí:
Design
Typ skeneru: Označuje typ skeneru, kterým je tento výrobek. Skener s podavačem
Barva produktu: Barva, např. červená, modrá, zelená, černá, bílá. Černá, bílá
Displej: Popis displeje, který může zahrnovat typ displeje, rozlišení, velikost atd. LCD
Úhlopříčka displeje: Velikost displeje tohoto výrobku měřená po úhlopříčce, obvykle v palcích. 8,89 cm (3,5")
Dotyková obrazovka: Obrazovka notebooku, chytrého telefonu apod. reagující na dotyk, takže rozhraní můžete ovládat prsty.
Vestavěný displej: Displej, který je součástí výrobku, takže není třeba připojovat další displej.
Výkon
Typ snímače
Senzor je převodník, který měří fyzikální kvalitu (světlo, teplotu atd.) a elektronicky ji zobrazuje na zařízení. Duální CIS
Zdroj světla RGB LED
Formáty skenovaných souborů BMP, CSV, DOC, DOCS, PDF, PNG, TIFF, TXT, XLS, XLSX
Denní pracovní cyklus (max.): Maximální procento doby, po kterou může být stroj nebo zařízení v provozu během jednoho dne, ve vztahu k době, po kterou musí zůstat mimo provoz. Například max. denní pracovní cyklus 30 % znamená, že bude v provozu maximálně 30 % dne a poté se nebude používat zbylých 70 % dne. 8000 stran
Vestavěný překladač: Skenování do cloudu, e-mailu, e-mailového serveru, souboru, obrázku, OCR, PC, TWAIN, WIA.
Funkce tlačítek Zrušit, Vypnout, Zapnout
Ovladače pro skenování ISIS,TWAIN,WIA
Čtečka čárových kódů
Technologie převodu textu na řeč
Vestavěný procesor: Zda je v zařízení zabudován procesor.
Frekvence procesoru: Taktovací frekvence je základní frekvence v cyklech za sekundu (měřená v hertzích), při které počítač provádí nejzákladnější operace, jako je například sčítání dvou čísel. Existuje více faktorů, například velikost interní paměti, které ovlivňují skutečnou dobu odezvy počítače. 1500 MHz
Vstupní kapacita: Standardní vstupní kapacita
Počet listů papíru, které může zařízení pojmout. 80 listů
Vstupní kapacita automatického podavače dokumentů (ADF)
Počet listů, které tento produkt pojme do zásobníku ADF; vyjádřeno v listech 80 listů
Manipulace s papírem: Podporované typy skenovacích médií Vizitka, Obálky, Obyčejný papír, Plastová karta, Recyklovaný papír, Silný papír, Tenký papír
Detekce více podavačů
Detektor zastavující proces skenování, jakmile jsou naskenovány 2 stránky dohromady.
Maximální velikost papíru ISO řady A
Maximální velikost papíru, kterou zařízení zvládne, definovaná podle ISO řady A. A4
Velikosti ISO řady A (A0...A9)
Různé velikosti papíru od A0 (velký) po A9 (malý). Formát A4 je nejběžnější formát používaný pro tisk dokumentů. A4


Parametry
Značka
Značka Kodak

Stav zboží
Stav zboží Jen nové

Funkce skeneru
Rozlišení skenování 600
Skenování filmu Ne

Hmotnost a rozměry
Hloubka (mm) 204
Hmotnost (kg) 3.3
Šířka (mm) 312
Výška (mm) 183

Základní vlastnosti
Formát A4
Rozhraní USB + RJ 45 , USB + Wi-Fi , USB 3.0
SW pro skenování Ne
Technologie CISDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Kodak Alaris S2080w:

Technické specifikace pro produkt Kodak Alaris S2080w se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Kodak Alaris S2080w mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Kodak Alaris S2080w ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam