ISSE Sněhové řetězy / textilní návleky Easy Sock - velikost S
Sněhové řetězy / návleky Easy Sock od renomované španělské značky Isse kombinují elastické vlastnosti textilního materiálu s technologickým řešením vzoru a typu vláken na povrchu. Přilnavost je docílena díky hrubému vzoru a speciálním vláknům. Společně vytvářejí tenkou vodní vrstvu, čímž dosahují dostatečné přilnavosti. Speciální textilní materiál vyrobený nejmodernějšími technologiemi vyvinuté za pomoci nových teoretických výpočtů elektrostatického nabíjení materiálu a rozložení tlaků pneumatiky na vozovku zajišťujedokonalou přilnavost pneumatikvozidla na náledí a zasněžených silnicích.
Schválené použití v Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Francii v horských oblastech
Textilní sněhové řetězy Issejsou akceptovány v celé Evropské unii ve všech oblastech, kde je povinnost používat sněhové řetězy (úseky označené dopravní značkou Zimní výbava). Textilní sněhové řetězy Isse jsou certifikovány podle nové evropské normy EN16662-1:2020. Na základě postupů EU byla norma zavedena jako národní norma ve všech členských státech EU a také v Norsku, Švýcarsku, Srbsku, Velké Británii a Turecku. Současně byly do 30.listopadu 2020 zrušeny všechny konfliktní národní normy - například v Rakousku již norma Ö-Norm V5117 neexistuje a byla nahrazena normou ÖNORM EN 16662-1:2020 7 15 s účinností od 1.prosince 2020. Textilní sněhové řetězy Isse lze používatbez rizika postihu ze strany policie v horských oblastechvšech těchto zemí - Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie.
Technologie Isse Safety
Bezpečnost je jednou z našich nejvyšších priorit. Dokonale jsme vyladili umístění na pneumatice v každé situaci i kvalitu použitých materiálů.
Důkladně testováno
Testováno dle nejpřísnějších rakouských, francouzských, amerických i českých norem. Možnost použití na silnicích v alpských zemích.
Tribotek
Patentovaná konstrukce opletení poskytuje dodatečnou trakci na ledu a sněhu a optimalizuje výsledek fyzikálních zákonů tribologie.
HTS systém vysoké houževnatosti materiálu
Ultraodolná vlákna, výsledek dlouholetého výzkumu a vývoje, vyráběná ve Španělsku a používaná na ropných plošinách.
Nanotek
Nanotechnologie, která deaktivuje některé molekuly zodpovědné za nepříjemný zápach a rozvoj bakterií.
Ecotex
Recyklovatelná tkanina vyrobená z polyolefinu, bez kovových částí.
Activ3D
Specifické 3D opletení zajišťuje větší odolnost a lepší přilnavost v hlubokém sněhu.
Španělská technologie
Produkt je kompletně vyvíjen a vyráběn ve Španělsku. Je zcela recyklovatelný a ekologický.
Možnosti použití
Optimální pro osobní automobily, SUV, MPV, dodávky, pickupy a vozy Off-Road 4x4. Měly by se používat pouze pro občasné nebo nouzové použití na asfaltu s ledem a sněhem. Maximální rychlost během jízdy 40 km/h. Návleky musí být sejmuty z pneumatik při jízdě na asfaltu bez sněhu nebo ledu. Nevyjíždějte mimo zpevněné cesty. V zájmu své bezpečnosti se vyvarujte používání nelegálních kopií.
100% vyrobeno v Evropě
Opakovaně použitelné a omyvatelné. Složení 100% polyester. Žádné kovové části. S technologií TriboTek (dodatečná trakce na ledu a sněhu, optimalizace výsledku fyzikálního zákona tribologie). Včetně páru pracovních rukavic.
Výhody technologie
Snadněji se nasazují. Textilní řetězy se na pneumatiky montují výrazně snadněji než kovové řetězy. Jejich montáž může být hotová maximálně do pěti minut. V zavazadlovém prostory vozidla zabírají velmi málo místa. Nepoškozují pneumatiky a nemají vliv na fungování různých systémů aktivní bezpečnosti našeho vozidla, jako je kontrola trakce, stabilizace, a dokonce ani ABS. Pouhými 4 rozměry pokrýváme 97% rozměrů pneumatik. Nezpůsobují vibrace ani stálý hluk při řízení, proto je jízda pohodlnější pro všechny cestující ve vozidle.
Technické specifikace pro produkt ISSE Sněhové řetězy (S) se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ISSE Sněhové řetězy (S) mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.