Inverto Ultra Single je satelitní konvertor (LNB) určený pro příjem signálu z jedné družice na jeden přijímač. Používá se jako součást satelitní přijímací soustavy spolu s parabolickou anténou a set-top boxem nebo satelitním tunerem.
Provedení Single – jeden nezávislý výstup pro připojení jednoho přijímače
Konstrukce HGLN s hrdlem o průměru 40 mm
Nízký šumový faktor 0,2 dB pro kvalitní a stabilní příjem signálu
Robustní provedení vhodné pro venkovní montáž na satelitní anténu
Technické shrnutí: LNB konvertor Inverto Ultra Single, typ HGLN, průměr hrdla 40 mm, šumové číslo 0,2 dB.
Technické parametry
Značka
Značka
Inverto
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Inverto
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt Inverto Ultra Single se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Inverto Ultra Single mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.