Kabelová sada Intel CYPCBLSL104KIT propojuje procesor s backplane (HSBP) v 1U serverových systémech pomocí čtyř SlimSAS kabelů.
Obsahuje SlimSAS kabely pro propojení CPU s HSBP (Hot-Swap Backplane)
Konfigurace x4 pro čtyři nezávislé SlimSAS linky
Určeno pro 1U serverová šasi
Součást originálního příslušenství Intel pro serverové platformy
Usnadňuje instalaci a servis úložné části serveru
Jde o sadu propojovacích SlimSAS kabelů (CPU-HSBP, 4 linky) pro 1U servery, označení sady CYPCBLSL104KIT.
Technické parametry
Značka
Značka
Intel
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Intel
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt Intel CYPCBLSL104KIT se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Intel CYPCBLSL104KIT mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.