S tímto mlýnkem máte při kořenění vše pod kontrolou, od úrovně naplnění až po plně nastavitelné nastavení průtoku. Chytrá část: koření můžete snadno a bezpečně namlít do odnímatelného uzávěru s aroma těsněním namísto přímo do parního hrnce, čímž odměříte ideální množství soli nebo pepře a zabráníte tomu, aby se na mlýnek přilepilo.
plně nastavitelný, vysoce kvalitní keramický mlýnek
snadno plnitelná komora na koření
uzávěr s těsněním pro aroma
Parametry Materiály: sklo / vysoce kvalitní nerezová ocel / keramický mlýnek / plast Nelze mýt v myčce nádobí Hmotnost (v kg): 0.255
Technické parametry
Značka
Značka
Gefu
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Gefu
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt Gefu LAMOLA Mlýnek na sůl a pepř se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Gefu LAMOLA Mlýnek na sůl a pepř mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.