Freewell CPL filtr pro akční kamery GoPro HERO 9/10/11/12. Filtr umožňuje snížení/modifikaci odlesku na různých površích (sklo, vodní hladina, obloha, atd.).
Technické specifikace pro produkt Freewell CPL filtr pro GoPro HERO 9/10/11/12 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Freewell CPL filtr pro GoPro HERO 9/10/11/12 mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.