O státním svátku 17. 11. bude centrála v Praze 7 otevřena 9:30 - 18:00
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS SC

DIGITUS SC/SC optická multimode spojka
Kód: 99600476

SC optická multimode spojka
31,- 25,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 0 měsíců
P/N: 4016032280101


do seznamu


Popis

SC-SC optická spojka kabelů

- Multimode
- Phosphor Bronze Ferrule
- Plastic

[ENG]

SC-SC optical coupler

- Multimode
- Phosphor Bronze Ferrule
- Plastic



Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS SC se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS SC mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS SC ?






callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B