v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Digitus Fiber Optic Patch , LC to LC , Multimode 50

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 5m
Kód: 99261013

125µ , Duplex , Class OM3 , 5m
532,- 440,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: DK-2533-05/3




Popis

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ / Duplex / Class OM3 / 5m

Digitus Fiber Optic Patch – Optický kabel s duplexní komunikací a délkou 5m.

Specifikace:

Konektory: LC
Typ kabelu: I-VH 2G50/125µ
Třída vlákna: OM3
Vlákno: 50/125µ
Délka kabelu: 5m





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Digitus Fiber Optic Patch , LC to LC , Multimode 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Digitus Fiber Optic Patch , LC to LC , Multimode 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Digitus Fiber Optic Patch , LC to LC , Multimode 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.