0
v košíku zboží za 0 Kč

Váš košík je prázdný.


Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 5m

Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 5m
Kód: 99201598

 
115 Kč 95 Kč bez DPH


Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: DK-2533-05/03



do seznamu
Hlídací peshlídací pes

Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3

• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 10 Gbit Ethernet


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav zboží Jen nové
Velikost RACKU
Velikost RACKU Nezadáno


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět



Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.




Technické specifikace pro produkt Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 5m se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 5m mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Digitus Fiber Optic Patch, LC to LC,Multimode 50/125µ,Duplex,Class OM3, 5m ?






callcentrum@mironet.cz

8:00 – 19:15
Pondělí – Pátek

Počítače dětem

20 prodejen
7300 výdejen


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B