V neděli 22. 10. bude centrála v Praze 7 z technických důvodů uzavřena.
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST , Multimode 50

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3
Kód: 99201427

125 µ , Duplex Length 1m , Class OM3
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST , Multimode 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST , Multimode 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to ST , Multimode 50 ?






callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.