v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC Singlemode 09

125 µ , Duplex Length 10m
536,- 443,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: 4016032249689


do seznamu


Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

Article number: DK-2932-10
EAN: 4016032249689

Description:

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report



[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

Article number: DK-2932-10
EAN: 4016032249689

Description:

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report






Důvody, proč pořídit v Mironetu


I na tyto Vánoce jsme pro vás připravili celou řadu výhod, abyste s nákupem dárků měli co nejmenší starosti a ještě výrazně ušetřili. Během prosince můžete velkou část zboží z našeho sortimentu pořídit se slevou až 80 % v rámci vánočních slev. K nákupu nad 300 Kč vám navíc dáme dopravu zdarma, abyste se s dárky nemuseli zbytečně vláčet a místo toho si mohli raději zajít třeba na dobrý svařák. Využít můžete také osobní odběr zdarma na všech našich pobočkách a pokud byste se náhodou s dárkem netrefili, nic se neděje. Nevhodný dárek totiž můžete vrátit až do 13. ledna, a to i v případě, že nakupujete na firmu. Více o vánočních výhodách v Mironetu se dočtete na této stránce.


Vánoční slevy až Při nákupu nad 300 Kč Možnost vrácení Osobní odběr
80 % Doprava zdarma do 13. ledna Zdarma


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 10 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC Singlemode 09 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC Singlemode 09 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to SC Singlemode 09 ?






callcentrum@mironet.cz

Hráského 2231/25
148 00 Praha 4

1000x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B