v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50


DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
Kód: 99600396


125 µ , Duplex Length 1m
309,- 255,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: 4016032249030




Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Article number: DK-2533-01
EAN: 4016032249030

Description:


• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet



[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Article number: DK-2533-01
EAN: 4016032249030

Description:


• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Kabely
Konektor 1 LC
Konektor 2 LC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o DIGITUS Fiber Optic Patch Cord , LC to LCMultimode 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.