v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to ST , Multimode 50


Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3
Kód: 99201197


125 µ , Duplex Length 10m , Class OM3
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Cable diameter 3mm
• ST connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 10 Gbit Ethernet




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to ST , Multimode 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to ST , Multimode 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to ST , Multimode 50 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.