Vážení zákazníci, z důvodu rekonstrukce jsou dočasně uzavřené prodejny v Praze 6 a v Praze 13. Děkujeme za pochopení.
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to SC , 50

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC,50/125 µ, Duplex, Class OM3 3 m
Kód: 99201623

125 µ , Duplex , Class OM3 3 m
274,- 226,- bez DPH



Výrobce: Digitus
Záruka: 24 měsíců
P/N: DK-2532-03/3


do seznamu


Popis

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Cable diameter 3mm
• SC connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 10 Gbit Ethernet


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Digitus
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět





Technické specifikace pro produkt Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to SC , 50 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to SC , 50 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Digitus Fiber Optic Patch Cable , LC to SC , 50 ?






callcentrum@mironet.cz

Hráského 2231/25
148 00 Praha 4

1000x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B