v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Cisco SFP-10G-LRM=


Cisco SFP-10G-LRM=  / modul SFP+ vysílače / 10 Gbps / LC /PC
Kód: 91404853


modul SFP+ vysílače / 10 Gbps / LC / PC
34 158,- 28 230,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 3 416,- později 10x 3 416,-


Výrobce: Cisco
Záruka: 24 měsíců
P/N: SFP-10G-LRM=




Popis

Cisco SFP-10G-LRM= 


Obecně
Typ zařízení Modul SFP+ vysílače
Provedení Modul plug-in
Sítě
Technologie konektivity Kabelové
Typ kabeláže 10GBase-LRM
Protokol datového spojení 10 Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost dat 10 Gbps
Optická vlnová délka 1310 nm
Max. přenosová vzdálenost 300 m
Vyhovující standardům IEEE 802.3ae
Rozšíření / Konektivita
Rozhraní 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC/ PC x 2
Kompatibilní sloty 1 x SFP+
Různé
Odpovídající standardům Laser třídy 1, IEC 60825-1
Rozměry a hmotnost
Šířka 1.3 cm
Hloubka 5.7 cm
Výška 0.9 cm
Váha 75 g
Parametry životního prostředí
Min provozní teplota 0 °C
Maximální provozní teplota 70 °C
Informace o kompatibilitě
Navrženo pro P/ N:A9K-16T/ 8-B, A9K-16T/ 8-B=, ME-3600X-24FS-M, ME-3600X-24FS-M=, ME-3600X-24TS-M, ME-3600X-24TS-M=, ME-3800X-24FS-M, N7K-F132XP-15, N7K-F132XP-15=, N7K-M132XP-12L, N7K-M132XP-12L=, WS-C4948E-E, WS-C4948E-F, WS-C4948E-S, WS-X45-SUP7-E, WS-X45-SUP7-E/ 2, WS-X45-SUP7-E=, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/ 2, WS-X45-SUP7L-E=, WS-X4712-SFP+E, WS-X4712-SFP+E=




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Cisco
Vlastnosti
Provedení Interní
Rozhraní
SFP Ano
SC Ne
ST Ne
LC Ano
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Cisco SFP-10G-LRM= se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Cisco SFP-10G-LRM= mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Cisco SFP-10G-LRM= ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.