v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul , LC

2 511,- 2 075,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 0,- později 24x 154,-


Výrobce: Cisco
Záruka: 24 měsíců
P/N: MGBSX1


do seznamu


Popis

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC

62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m
62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m
50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m
50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Cisco
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul , LC se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul , LC mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul , LC ?






callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B