AVACOM Nabíječka WILSTAR 25.6V 10A pro baterie LiFePO4
Nabíječka je určena k nabíjení baterií LiFePO4 v suchých a dobře větraných prostorách. Proces nabíjení je plně řízen integrovanou elektronikou, což zajišťuje, že nehrozí přebití baterie.
Parametry: Vstup: 100-240V / 50-60Hz / 3A Výstup: 29,2V / 10A Doporučená kapacita: 20 - 150Ah Rozměry: 180 x 90 x 63mm Hmotnost: 1500g Elektronická ochrana výstupu: proti zkratu a proti přepólování.
Přibližná doba nabíjení baterií podle jejich kapacity: Kapacita baterie 15 Ah - doba nabíjení přibližně 2 hodiny Kapacita baterie 20 Ah - doba nabíjení přibližně 2-3 hodiny Kapacita baterie 30 Ah - doba nabíjení přibližně 3-4 hodiny Kapacita baterie 50 Ah - doba nabíjení přibližně 5-6 hodin Kapacita baterie 100 Ah - doba nabíjení přibližně 10-12 hodin Kapacita baterie 150 Ah - doba nabíjení přibližně 15-18 hodin Kapacita baterie 200 Ah - doba nabíjení přibližně 20-24 hodin
Doba nabíjení se v praxi může lišit v závislosti na počátečním stavu nabití baterie, okolní teplotě a případně také na uživatelském nastavení nabíjecích parametrů. Obecně platí, že nejrychlejší a nejefektivnější nabíjení probíhá do přibližně 80-90 % kapacity baterie.
Postup použití: 1. Připojení konektorů: Připojte konektory nabíječky k baterii. 2. Kontrola správnosti připojení: Červeně označený konektor musí být připojen na kladný (+) pól baterie. 3. Zapnutí do sítě: Připojte nabíječku do elektrické sítě. 4. Indikace nabíjení: Po připojení do sítě se rozsvítí červeně LED1 i LED2, což signalizuje zahájení nabíjení. Doba nabíjení závisí na kapacitě baterie. 5. Indikace plného nabití: Jakmile se baterie plně nabije, rozsvítí se červeně LED1 a LED2 zeleně. 6. Odpojení nabíječky: Po rozsvícení LED2 zeleně odpojte nabíječku od elektrické sítě a následně od baterie.
Další informace: Automatický provoz: Nabíječka zajišťuje plně automatický proces nabíjení, což znamená, že se nabíjení zastaví po dosažení plné kapacity baterie.
Technické parametry
Značka
Značka
Avacom
Distribuce
Distribuce
CZ
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
Avacom
Distribuce
Distribuce
CZ
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt AVACOM Nabíječka WILSTAR 25.6V 10A pro baterie LiFePO4 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt AVACOM Nabíječka WILSTAR 25.6V 10A pro baterie LiFePO4 mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.