RC závodní člun AMEWI Stingray s tryskovým pohonem a karbonovým designem paluby je určený pro rychlou jízdu i na mělké vodě, kam se klasické modely s lodním šroubem nedostanou. Tryskový pohon nasává vodu pod trupem a vhání ji tryskou na zádi, což dává modelu silný tah a rychlou akceleraci.
tryskový pohon umožňuje jízdu i na velmi mělké vodě a přejíždění menších překážek
řízení vektorováním tahu pro vysokou obratnost i v úzkých prostorách
dvojitě krytý trup pro lepší ochranu proti vniknutí vody při převrácení
přepínatelné LED osvětlení vpředu i vzadu, ovladatelné ze sady
aktivně chlazený motor, odolný trup z ABS plastu
2,4GHz vysílač s ochranou proti podpětí, hlídáním dosahu a trimováním řízení
v balení RTR sada s vysílačem, akumulátorem a USB nabíjecím kabelem
Technicky: délka 335 mm, dosah ovládání 80 m, akumulátor Li-Ion 7,4 V/2000 mAh, doba nabíjení 1,5 h, výdrž cca 12 minut, hmotnost 558 g, doporučený věk od 14 let.
Technické parametry
Značka
Značka
AMEWI
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické parametry
Značka
Značka
AMEWI
Stav zboží
Stav zboží
Jen nové
Technické specifikace pro produkt AMEWI RC člun Stingray se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt AMEWI RC člun Stingray mají pouze informativní charakter.
My, společnost Mironet.cz a.s., IČO 28189647 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek, pro analytiku či personalizovanou reklamu. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích, reklamních sítích či Google dle https://business.safety.google/privacy/ či na dalších webech.