Garance doručení vánočního dárku do 24. 12. - informace u obrázku každého produktu
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

ZyXEL SFP10G-SR

10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector
4 581,- 3 786,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 0,- později 24x 280,-


Výrobce: ZyXEL
Záruka: 60 měsíců
P/N: SFP10G-SR-ZZ0101F


do seznamu


Popis

ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector


10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Specifikace:
Hot-Pluggable with maximum flexibility
Low power dissipation
Industry standard compliance
SFP Multi-Source Agreement (MSA) compliance
Compact size, high port density


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka ZyXEL
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt ZyXEL SFP10G-SR se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZyXEL SFP10G-SR mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o ZyXEL SFP10G-SR ?






callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B