v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

ZyXEL SFP10G-SR


ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector
Kód: 95007116


10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector
2 761,- 2 282,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 276,- později 10x 276,-


Výrobce: ZyXEL
Záruka: 60 měsíců
P/N: SFP10G-SR-ZZ0101F




Popis

ZyXEL SFP10G-SR / 10G SFP+ modul Short range 300m / Double LC connector


10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Specifikace:
Hot-Pluggable with maximum flexibility
Low power dissipation
Industry standard compliance
SFP Multi-Source Agreement (MSA) compliance
Compact size, high port density




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka ZyXEL
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt ZyXEL SFP10G-SR se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZyXEL SFP10G-SR mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o ZyXEL SFP10G-SR ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.