Vážení zákazníci, v době státního svátku 28. 9. bude otevřena pouze prodejna na Praze 4, a to od 9:30 do 18:00. Těšíme se na Vaši návštěvu.
0
shop, který máte rádi
0  Kč

Váš košík je prázdný.

ZyXEL Multy M1 (3-pack)

ZyXEL Multy M1 (3-pack) / Wi-Fi Mesh systém / AX1800 / Dual-Band / 574 + 1201 Mbps / 1x GWAN + 3x GLAN / MU-MIMO
Kód: 91414572

Wi-Fi Mesh systém / AX1800 / Dual-Band / 574 + 1201 Mbps / 1x GWAN + 3x GLAN / MU-MIMO
 
3 190 Kč 2 636 Kč bez DPH
Nyní výhodně i na splátky


Výrobce: ZyXEL
Záruka: 24 měsíců
P/N: WSM20-EU0301Foblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes

PopisO společnosti ZyXEL


Společnost ZyXEL byla založena v roce 1989 a řadí se k uznávaným dodavatelům síťových zařízení pro firmy, podnikatele a spotřebitele. Společnost V nabídce produktů společnosti můžeme najít Wi-Fi zařízení, routery, extendery, access pointy, zásuvkové powerline adaptéry, switche, zabezpečovací systémy, cloudová řešení, optická řešení připojení, širokopásmové 3G / 4G LTE modemy, mobilní širokopásmová připojení 3G / 4G LTE a další.Výrobce
ZyXELPro práci i zábavu


ZyXEL Multy M1 je spolehlivé zařízení určené pro vnitřní použití. V případě použití venku - za deště či zvýšené vlhkosti může dojít k poškození nejen tohoto zařízení, ale i dalších síťových prvků. Jedná se o multifunkční zařízení, kdy jediným tlačítkem můžete snadno přepínat mezi síťovými módy. Přehled jeho funkcí si můžete přečíst níže. ZyXEL Multy M1 tedy můžeme doporučit pro:Použití Pokrytí vhodné pro
Vnitřní Velká domácnost

Více dostupných operačních módů v jednom zařízení zvyšuje variabilitu použití, a tím i uživatelský komfort. Níže můžete nalézt podrobný popis dostupných operačních módů.


Repeater – mód repeateru funguje tak, že zařízení pracující v tomto módu přijme od vzdáleného přístupového bodu nebo Wi-Fi routeru slabý, zkreslený nebo zašuměný signál a opravený, zesílený ho vysílá dále za hranici bezdrátového pokrytí prvním zařízením. Tímto způsobem je tak možné pohodlně rozšířit pokrytí stávající Wi-Fi sítě.

Router – mód routeru (směrovače) pracuje tak, že procesem zvaným routování přeposílá data směrem k jejich cíli. Jednoduše řečeno, zpracovává příchozí data z LAN nebo WAN portu a přerozděluje je jiným LAN portům (zařízením k nim připojeným). Dokáže oddělit 2 různé sítě – místní (LAN) a internet (WAN). Hodí se tak, pokud třeba chcete domácí síť oddělit od internetu.

Wireless Router – mód bezdrátového routeru je hodně rozšířený, pracuje v něm většina síťových zařízení. Jde o spojení routeru a přístupového bodu (AP) dohromady, jež zprostředkovává přístup k internetu pro všechna připojená zařízení. A to buď pomocí kabelového připojení (LAN), nebo bezdrátovým připojením (WLAN).Budoucnost s 802.11ax alias Wi-Fi 6


ZyXEL Multy M1 disponuje Wi-Fi rozhraním s podporou standardu 802.11a/b/g/n/ac/ax, což umožňuje pokrýt frekvenční pásma 2.4 + 5 GHz závratnou rychlostí a s vysokým výkonem. Jde tedy o tzv. Dual-Band provoz, kdy zařízení zvládne pracovat v obou frekvenčních pásmech najednou, aniž by se pásma navzájem omezovala. Právě nejrychlejší standard 802.11ax běží na frekvenci 5 GHz, kde může nabídnout velmi vysokou rychlost přenosu až 4,8 Gbps. Ani 2,4 GHz pásmo nepřijde zkrátka, nabídne maximální rychlost přenosu až 1,1 Gbps. Přesná hodnota rychlosti se odvíjí od počtu a typu bezdrátových antén. A díky přenosové rychlosti až 10 Gb/s se můžeme těšit na mnohem vyšší rychlosti, než které nám nabízeli stávající technologie.


Wi-Fi standardy Frekvenční pásmo Bližší specifikace
802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 + 5 GHz Dual-Band


Rychlost Wi-Fi není jen o počtu antén


Velikost pokrytí Wi-Fi signálem závisí na vysílacích anténách - typu, počtu a zejména jejich zisku. Tyto parametry pak společně s počtem a typem překážek (např. zdivem) ovlivňují dosah signálu. Proto je doporučeno situovat vysílací zařízení do středu prostoru, který chceme bezdrátovým signálem pokrýt. Se zařízením ZyXEL Multy M1 se ovšem ničeho obávat nemusíme, protože disponuje 2x interní anténou se ziskem . Můžete se tak spolehnout na bezproblémový provoz Wi-Fi.Umístění antény Počet antén
Interní 2


Gigabitový přenos po kabelu


ZyXEL Multy M1 má ve své portové výbavě drátové připojení o maximální rychlosti dat až 1 Gbps (jeden gigabit za vteřinu). Port(y) jsou zpětně kompatibilní i s nižšími rychlostmi 10/100 Mbps. Právě díky gigabitovému rozhraní ZyXEL Multy M1 perfektně zapadne do vaší sítě, přičemž těšit vás budou zejména bleskově rychlé řenosy dat.


Rychlost LAN Počet LAN Počet WAN
10/100/1000 Mbps 3 1
Pokročilé vlastnosti a funkce


Toto zařízení disponuje mnoha funkcemi a pokročilými technologiemi. Podívejte se na souhrn, co vše ve výbavě ZyXEL Multy M1 najdete:


Nastavení mobilní aplikací – toto zařízení je možné nastavit a ovládat přes mobilní telefon či tablet pomocí SMART aplikace. Můžete tak pohodlně nastavit nové heslo k Wi-Fi, nastavit řízení provozu, restartovat zařízení apod.
Podpora IPv6 – jde o označení nastupujícího protokolu pro komunikaci v současném internetu. IPv6 nahrazuje dosluhující protokol IPv4. Přináší zejména masivní rozšíření adresního prostoru (možnost přidělit všem zařízením jejich IPv6 adresu) a dokonalejší schopnost přenášet vysokorychlostně data.
Podpora WPS – technologie WPS je spojena se zabezpečeným připojením do vaší Wi-Fi sítě bez nutnosti znát nastavené heslo pro přístup. Po stisknutí tlačítka WPS na routeru a následném spuštění této technologie na připojovaném zařízení dojde k porovnání „určitého klíče“ a v případě shody se zařízení připojí.
Síť pro hosty – ZyXEL Multy M1 umožňuje vytvořit síť pro hosty. Tuto šikovnou věc určitě oceníte – hostům totiž poskytnete přístup k internetu, ale zároveň jim zabráníte v připojení k vaší soukromé síti.


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka ZyXEL
Určení a typ
Použití Vnitřní
Doporučeno pro Velká domácnost
Funkce / módy zařízení
Funkce / módy zařízení Repeater, Router, Wireless Router
Rozhraní Wi-Fi
Wi-Fi Standardy 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvenční pásmo Wi-Fi 2.4 + 5 GHz
Bližší specifikace Wi-Fi provozu Dual-Band
Bezdrátové Wi-Fi rozhraní Ano
Rychlost Wi-Fi
Rychlost pásma [Mbps] 574 + 1201
Rychlost celkem [Mbps] 1775
Zabezpečení Wi-Fi
Zabezpečení Wi-Fi WPA3
podpora WPS Ano
Anténa
Umístění antény Interní
Počet antén 2
Rozhraní LAN / WAN
Rychlost LAN / WAN [Mbps] 10/100/1000
Počet LAN 3
Počet WAN 1
Pokročilé vlastnosti a funkce
Pokročilé vlastnosti a funkce Nastavení mobilní aplikací, Podpora IPv6, Podpora WPS, Síť pro hosty
Stav zboží
Stav zboží Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:Nový příspěvek / OdpovědětVyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Technické specifikace pro produkt ZyXEL Multy M1 (3-pack) se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt ZyXEL Multy M1 (3-pack) mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o ZyXEL Multy M1 (3-pack) ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam