0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design

TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design
Kód: 99600059
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes

338 Kč
280 Kč bez DPH


Výrobce: Nezatříděno Záruka: 24 měsíců P/N: 710931204179

Popis"Síť, které můžete věřit"


TRENDnet je kalifornská společnost založená roku 1990. Zabývá se výrobou inovativních a spolehlivých síťových prvků, které se vyznačují snadnou instalací a použitím. Portfolio společnosti TRENDnet zahrnuje všechny síťové prvky na které si vzpomenete. A to vše se skvělou kvalitou. Díky tomu se nemusíte obávat, že by vás switch TRENDnet N-Way Mini zklamal.


Výrobce
TRENDnet

Vyberte správný switch pro vaše potřeby


Každý switch funguje na stejném principu, není ovšem vhodný pro každý účel. Při výběru správného switche pro vaše potřeby je důležité vědět, jaké požadavky má vaše síťové prostředí a co od switche očekáváte. Switch TRENDnet N-Way Mini je vhodný do následujících prostředí. 


Určení:
Pro domácnost – Switch TRENDnet N-Way Mini je skvělou volbou pro vaši domácí síť. Nabízí jednoduchou instalaci i použití a má víc než dostatečnou kapacitu pro potřeby menší domácí sítě.
Pro malou firmu – Při návrhu switche TRENDnet N-Way Mini se myslelo na potřeby menších firemních sítí. Proto nabízí maximální přenosovou rychlost 100 Mb/s a 5 portů s přepínací kapacitou 1 Gb/s. Tyto parametry zaručují, že tento switch bude pro malou firemní síť skvělou volbou.


Desktopový switch pro váš domov i firmu


Switch TRENDnet N-Way Mini je stolní switch, který je díky své velikosti možné umístit prakticky kdekoliv. Ať už ho chcete použít pro vaši domácí, nebo podnikovou síť, s jeho umístěním si nemusíte dělat starost. Vejde se na stůl i poličku, dá se schovat do skříně nebo třeba pod stůl.


Typ switche
Desktop


Vrstva L2 pro vaši síť


Switch TRENDnet N-Way Mini pracuje na druhé vrstvě (L2) takzvaného OSI modelu. To znamená, že přepíná síťovou komunikaci podle fyzických (MAC) adres připojených zařízení. Díky tomu obecně nabízí ve srovnání s L3 switchem nižší cenu. Dále je vybaven přepínací kapacitou 1 Gb/s a tabulkou MAC adres o velikosti 1K.


Vrstva Tabulka MAC adres Přepínací kapacita
L2 1K 1 Gb/s


Rozhraní, která vám switch může nabídnout


Před nákupem switche je nutné zvážit, kolik součástí bude mít vaše síť, a podle toho zvolit switch s dostatečným počtem konektorů s požadovanou rychlostí. Také je vhodné ponechat si rezervu v případě, že by bylo třeba síť rozšířit. Switch TRENDnet N-Way Mini nabízí následující kombinaci rozhraní.


Rozhraní switche:
RJ-45 (100 Mb/s) – Základní rozhraní moderních sítí. Konektory typu RJ-45 nabízí maximální přenosovou rychlost 100 megabitů za sekundu, což je více než dostatečné pro méně náročná prostředí, jako jsou domácnosti nebo méně vytížené firemní sítě.


Počet RJ-45 (100 Mb/s)
5

Parametry
Značka
Značka Nezatříděno

Vlastnosti
Max. přenosová rychlost   100 Mb/s

Hmotnost
Hmotnost (g) 128

Distribuce
Distribuce CZ

Stav zboží
Stav zboží Jen nové

Rozhraní
Celkový počet portů   5
Počet RJ-45 (10/100Base-T)   5

Rozměry
Hloubka (mm) 78
Šířka (mm) 100
Výška (mm) 31

Switch
Typ Desktop

Vlastnosti
Přepínací kapacita (Gb/s)   1
Spravovatelnost   Neřízený
Tabulka MAC adres   1K
Určení Domácnost , Malá firma
Vrstva   L2Diskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design:

Technické specifikace pro produkt TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TRENDnet 5port switch 10/100 N-Way Mini - nový design ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam