Transmitter CTN-150b - barevný LCD

Největší IT e-shop v ČR
Naše filosofie: neprodáváme hračky, neprodáváme elektro, 20 let dodáváme informační technologie pro práci i zábavu. Jsme Mironet, největší český prodejce a výrobce počítačů vlastní značky a největší IT ryze specializovaný e-shop v ČR.
IT specialista
Chcete-li počítač, notebook nebo třeba chytrý telefon využít na 100% vybírejte u IT specialisty. Nejde jen o výběr produktu. Naučíme Vás přemýšlet i nad využitím, které by Vás jinak nenapadlo. S zázemím se i Vy stanete IT expertem. Více
500Kč nebo včas
Jistota termínu dodání: pokud Vám Mironet nedodá zboží v termínu, který zde uvádíme, vyplatíme Vám 500,-. Více

500Kč nebo včas
25 prodejen - 20 let
Poradíme, výrobek předvedeme a nastavíme přímo na našich prodejnách. Naše prodejny nejsou pouhé výdejny a náš servis není jen příjem reklamací. Za 20 let jsme zákazníky navykli na vyšší standard služeb. Mapa poboček.
Transmitter CTN-150b - barevný LCD / výprodej
Výrobce:
P/N: CTN-150b


Kód: 90503971
Transmitter CTN-150b - barevný LCD / výprodej
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.Transmitter NAITECH CTN-150b - barevný LCD

Nový model MP3 FM transmitteru - nyní s větším LCD displayem Tento FM modulátor umožňuje reprodukci hudby, hlasu z MP3 přehrávače, navigace, mobilního telefonu, USB flash disku, obyčejné čtečky karet, nebo jiného zdroje přes jakékoliv autorádio.

Vybavenost a vlastnosti

Unikátní doplněk do automobilu, díky kterému můžete poslouchat hudbu z MP3 přehrávačů či flashdriveů na svém autorádiu. Toto zařízení se bezdrátově spojí s Vaším autorádiem pomocí vysílání v pásmu FM. Jednoduše tak připojíte flashdrive do připraveného USB portu nebo MP3 přehrávač pomocí Line-in kabelu a na zařízení nastavíte jednu ze 14 předdefinovaných frekvencí. Tuto frekvenci pak nastavíte i na autorádiu. Přístroj dokáže z flashdriveu nebo z paměťové karty modelu SD/MMC přehrávat hudební soubory WMA či MP3. Pro snadné ovládání je zařízení vybaveno segmentovým displejem se sedmi znaky a ovládacími prkvy pro přehráváni skladeb či výběr frekvence. Zařízení také poslouží jako zdroj nebo dobíječka přes USB rozhraní.

Jak funguje FM Transmiter

Napájení je realizováno přes autozapalovač a je jištěno bezpečnostní pojistkou. Na autorádiu si naladíte frekvenci, na které nevysílá žádná stanice, a stejnou frekvenci navolíte na přístroji. Zařízení umožní plynulý výběr frekvence v rozsahu 87,5 - 108 MHz. Tuto frekvenci pak nastavíte i na autorádiu

Vlastnosti v bodech

• port USB 
• čtečka karet SDMMC 
• zásuvky Jack 2,5mm 
• možno připojit:iPod,notebook,USB Flash paměť,karty SDMMC,přehrávač CDDVD nebo jiné
• dálkové ovládání
• napájení ze zásuvky ve voze nebo z adaptéru 230V/12V (není součásti balení)
• pracuje v plném rozsahu 87,5 -108,0 MHz
• ohebný kloub k lepšímu pozičnímu nastavení 

Part number: CTN-150b
 


až nahoru
nahoru na záložkyTechnické specifikace pro produkt Transmitter CTN-150b - barevný LCD se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Transmitter CTN-150b - barevný LCD mají pouze informativní charakter.


Nalezli jste chybu v informaci o Transmitter CTN-150b - barevný LCD ?


  

Diskuse - Transmitter CTN-150b - barevný LCD

  

Výpis příspěvků:Nový příspěvek / Odpovědět
Jméno: *
E-mail: *
Předmět: *
Zde prosím zadejte kód z obrázku:  Zadejte číslo

Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Transmitter CTN-150b - barevný LCD :

až nahoru
nahoru na záložky