v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK TL-SG3424P


TP-LINK TL-SG3424P / Switch / 48 Gbps / 24x GLAN / 4x Gigabit SFP / 1x konzole / PoE
Kód: 91402645


Switch / 48 Gbps / 24x GLAN / 4x Gigabit SFP / 1x konzole / PoE
9 695,- 8 012,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 970,- později 10x 970,-


Výrobce: TP-LINK
Záruka: 60 měsíců
P/N: TL-SG3424P




Popis

TP-LINK TL-SG3424P

TP-LINK TL-SG3424P - TL-SG3424P je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps a podporou POE , takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno čtyřmy porty SFP Combo a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty.

Parametry:

Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Rozhraní: 24 10/100/1000Mb/s RJ45 porty (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
4 Combo SFP sloty 100/1000Mbps *
1 Console Port
Network Media:
10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (maximálně 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e nebo vyšší kabel (maximálně 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE porty (RJ45): Standard: 802.3at/af kompatibilní
PoE porty: 24 Porty
Napájení: 320W
Externí napájecí zdroj: 100 ~ 240VAC, 50/60Hz
Rozměry (š xhxv): 17.32 * 13 * 1.73 in. (440 * 330 * 44 mm)






Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Max. přenosová rychlost 1000 Mbps
PoE (Power over Ethernet) Ano
Hmotnost
Hmotnost (g) 6622
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové
Rozhraní
10/100/1000Base-T 28
10/100Base-T 0
RJ-45 24
SFP 4
Rozměry
Hloubka (mm) 330
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 44
Switch
Typ Rack
Vlastnosti
Počet portů 14
QoS (Quality of Service) Ano
Spravovatelnost (Smart switch, web manageable) Ano
VLAN Ano


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK TL-SG3424P se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK TL-SG3424P mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK TL-SG3424P ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.