O státním svátku 28. 9. bude centrála v Praze 7 otevřena 9:30 - 18:00
v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK TL-SG2424

TP-LINK TL-SG2424 / Switch / 24x GLAN / 4x Gigabit SFP
Kód: 91405983


Switch / 24x GLAN / 4x Gigabit SFP
4 796,- 3 964,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 0,- později 24x 293,-


Výrobce: TP-LINK
Záruka: 60 měsíců
P/N: T1600G-28TS(TL-SG2424)




Popis

TP-LINK TL-SG2424

24portový gigabitový inteligentní switch s 4 Combo SFP sloty TL-SG2424

Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat
Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy

HARDWARE FEATURES

  • Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, 
  • IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, 
  • IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p 
  • Interface 24 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 Ports 
  • (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX) 
  • 4 Combo 100 / 1000Mbps SFP Slots 
  • Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 
  • 100BASE-TX / 1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable 
  • (maximum 100m) 
  • 100BASE-FX:MMF,SMF 
  • 1000BASE-X: MMF, SMF 
  • Fan Quantity Fanless 
  • Power Supply 100~240VAC, 50 / 60Hz 
  • Dimensions (W X D X H) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm) 
  • Power Consumption Maximum: 22.3W (220V / 50Hz)






Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Max. přenosová rychlost 1 Gb/s
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové
Funkce
Funkce QoS (Quality of Service), VLAN
Rozhraní
Celkový počet portů 28
Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T) 24
Počet RJ-45 (10/100Base-T) 0
Počet RJ-45 (10GBase-T) 0
Počet SFP (1 Gb/s) 4
Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s) 0
Počet SFP+ (10 Gb/s) 0
Rozměry
Hloubka (mm) 180
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 44
Switch
Typ Rack
Výška racku 1U
Vlastnosti
Přepínací kapacita (Gb/s) 56
Spravovatelnost Smart (web rozhraní a CLI)
Tabulka MAC adres 16K
Určení Malá firma, Střední firma
Vrstva L2+


Diskuse

Výpis příspěvků:

Ze dne: 22.09.2016, 07:49
Předmět: Brožko

Autor: Daniel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li jsou boční úchyty do 19" racku v balení, nebo si je musím obstarat, popř. kde?
Odpovědět

Mironet
Ze dne: 22.09.2016, 10:38
Předmět: RE: Brožko

Autor: Mironet - Hertl

Dobrý den, ano jsou součástí balení. Děkujeme za dotaz
Odpovědět



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK TL-SG2424 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK TL-SG2424 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK TL-SG2424 ?




callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


© Mironet.cz a.s.