v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK TL-SG2216


TP-LINK TL-SG2216 / Switch / 32 Gbps / 16x GLAN / 2x Gigabit SFP
Kód: 91402646


Switch / 32 Gbps / 16x GLAN / 2x Gigabit SFP
3 190,- 2 636,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 319,- později 10x 319,-


Výrobce: TP-LINK
Záruka: 60 měsíců
P/N: TL-SG2216




Popis

TP-LINK TL-SG2216

TP-LINK TL-SG2216 - Kvalitní switch TP-Link TL-SG2216 z řady JetStream vyniká prvotřídním zpracováním s kompaktním designem velikosti 19 palců vhodným pro umístění do racku. Switch obsahuje 2 porty SFP kombinované se 2 porty RJ45, v základu je 16 portů s rychlostí až 1000 Mbps, tedy vše podstatné k připojení další síťových prvků. Switch TP-Link najde uplatnění především ve středních a velkých podnikových sítích, spolehnout se můžete na podporu nejrůznějších protokolů, výbava obsahuje informační LED pro jednotlivé porty.

Parametry:

Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Rozhraní: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e nebo víše kabel (maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Rozměry (W X D X H): 440 * 180 * 44 mm
Chlazení: pasivní bez větráků
Napájení:100~240VAC, 50/60Hz
Certifikace: CE, FCC
Obsah balení: TL-SG2216, napájecí kabel, instalační medium, držák pro 19" rozvaděč,
Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Max. přenosová rychlost 1000 Mbps
PoE (Power over Ethernet) Ne
Hmotnost
Hmotnost (g) 2585
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové
Rozhraní
10/100/1000Base-T 18
10/100Base-T 0
RJ-45 16
SFP 2
Rozměry
Hloubka (mm) 180
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 44
Switch
Typ Rack
Vlastnosti
Počet portů 16
QoS (Quality of Service) Ano
Spravovatelnost (Smart switch, web manageable) Ano
VLAN Ano


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK TL-SG2216 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK TL-SG2216 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK TL-SG2216 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.