v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) Smart Switch


TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) Smart Switch / 48x10/100/1000 + 4x SFP Gbit porty
Kód: 91405505


48x10 / 100 / 1000 + 4x SFP Gbit porty
8 848,- 7 313,- bez DPH
nyní výhodně i na splátky
dnes 885,- později 10x 885,-


Výrobce: TP-LINK
Záruka: 60 měsíců
P/N: T1600G-52TS (TL-SG2452)




Popis

TP-Link T1600G-52TS (TL-SG2452) Smart Switch

Hardwarové vlastnosti

Standardy a protokoly

  • IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,
  • IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,
  • IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p

Rozhraní

  • 48 portů RJ45 10/100/1000 Mbit/s
  • (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  • 4 gigabitové SFP sloty

Síťová média

  • 10BASE-T: UTP kabel kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
  • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kabel kategorie 5, 5e nebo vyšší
  • (max. 100 m)
  • 1000BASE-X: MMF, SMF

Počet větráků

  • Žádný

Napájení

  • 100~240 VAC, 50/60Hz

Rozměry (š x h x v)

  • 440 x 220 x 44 mm

Spotřeba

  • max. 32,8 W (220 V / 50 Hz)
  • Výkon

Propustnost

  • 104 Gbit/s

Velikost tabulky MAC adres

  • 16 K

Rychlost přeposílání paketů

  • 77,4 Mp/s

Jumbo Frame

  • 9216 kB

SOFTWAROVé FUNKCE
Řízení provozu (QoS)

  • nastavení priority dle 802.1p CoS/DSCP
  • až 4 prioritní fronty
  • plánování fronty: SP, WRR, SP+WRR
  • omezení rychlosti podle portu/typu dat

Funkce na vrstvě L2 a L2+

  • IGMP Snooping V1/V2/V3
  • LAG (až 6 agregačních skupin se 4 porty na skupinu)
  • Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
  • filtrování/ochrana BPDU
  • TC/ochrana kořene
  • detekce zpětných smyček v síti
  • řízení toku podle standardu 802.3x
  • izolování portů

VLAN

  • 802.1Q tag VLAN

Přístupové seznamy

  • Pro L2 až L4: filtrování paketů podle zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, TCP/UDP portu

Zabezpečení

  • SSH v1/v2
  • SSL v2/v3/TLSv1
  • Port Security
  • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • 802.1x a ověřování pomocí serveru Radius*
  • svázání IP-MAC-port*
  • ARP Inspection*
  • Dos Defend*
  • * Tyto funkce budou dostupné v nejnovějším firmware

IPv6

  • Dual IPv4/IPv6 stack
  • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
  • IPv6 neighbor discovery (ND)
  • Path maximum transmission unit (MTU) discovery
  • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
  • TCPv6/UDPv6

Aplikace IPv6

  • DHCPv6 klient
  • Ping6
  • Tracert6
  • Telnet(v6)
  • IPv6 SNMP
  • IPv6 SSH
  • IPv6 SSL
  • Http/Https
  • IPv6 TFTP

Správa

  • Webové grafické rozhraní
  • SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB
  • a privátními MIB TP-LINK
  • RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
  • monitoring CPU
  • zrcadlení portů
  • aktualizace firmware: Web
  • diagnostika systému: VCT
  • SYSLOG & veřejné MIB
  • Dvojí obraz systému
  • Jiné

Certifikáty

  • CE, FCC, RoHS

Systémové požadavky

  • Microsoft® Windows® XP, Vista™ nebo Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux.

Fyzikální podmínky

  • provozní teplota: 0 °C - 40 °C
  • skladovací teplota: -40 °C - 70 °C
  • provozní vlhkost: 10 % - 90 % bez kondenzace
  • skladovací vlhkost: 5 % - 90 % bez kondenzace




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Max. přenosová rychlost 1000 Mbps
PoE (Power over Ethernet) Ne
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové
Rozhraní
10/100/1000Base-T 52
10/100Base-T 0
RJ-45 48
SFP 4
Rozměry
Hloubka (mm) 220
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 44
Switch
Typ Rack
Vlastnosti
Počet portů 52
QoS (Quality of Service) Ano
Spravovatelnost (Smart switch, web manageable) Ano
VLAN Ano


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) Smart Switch se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) Smart Switch mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) Smart Switch ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.