v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK MC220L


TP-LINK MC220L / Konvertor / 1x Gigabit SFP / 1x LAN
Kód: 99301455


Konvertor / 1x Gigabit SFP / 1x LAN
608,- 503,- bez DPH



Výrobce: TP-LINK
Záruka: 36 měsíců
P/N: MC220L




Popis

TP-LINK MC220L

TP-LINK MC220L je media konvertor, který díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Detaily - Napájení: 9 V/0,8 A Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Provozní teplota: 0 – 50 °C Přenosová rychlost: 1000 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,5 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Konektor: SFP, RJ45

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: MC220L




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Provedení Externí
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ano
SC Ne
ST Ne
LC Ne
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ano
LAN
Max. přenosová rychlost (Mbit/s) 10/100/1000*
Rozměry
Hloubka (mm) 94.5
Šířka (mm) 73
Výška (mm) 27
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK MC220L se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK MC220L mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK MC220L ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.