v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK MC210CS

TP-LINK MC210CS / Konvertor / 1x Gigabit SC / 1x GLAN / Single-Mode
Kód: 99301452

Konvertor / 1x Gigabit SC / 1x GLAN / Single-Mode
1 296,- 1 071,- bez DPH



Výrobce: TP-LINK
Záruka: 36 měsíců
P/N: MC210CS




Popis

TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)

TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode) je gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem.

Hlavní vlastnosti: - 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu - 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení - Single-mode vlákno 9/125 µm - Vlnová délka: 1310 nm - Dosah: 15 km - Auto MDI-II/MDI-X Porty: - 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu, konektor RJ-45 - 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex) Podporované standardy: IEEE 802.3ab 1000Base-TX IEEE 802.3z 1000Base-FX Napájení: Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A Pracovní podmínky: Teplota: 0° až +40°C Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing) Rozměry: 95 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,2 kg

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: MC210CS





Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Typ Konvertor
Provedení Externí
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ne
SC Ano
ST Ne
LC Ne
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ano
LAN
Max. přenosová rychlost (Mbit/s) 1000*
Rozměry
Hloubka (mm) 95
Šířka (mm) 73
Výška (mm) 27
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK MC210CS se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK MC210CS mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK MC210CS ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.