v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM / Konvertor / 1x SC / 1x LAN / Multi-Mode
Kód: 99301418

Konvertor / 1x SC / 1x LAN / Multi-Mode
802,- 663,- bez DPH



Výrobce: TP-LINK
Záruka: 36 měsíců
P/N: MC100CM




Popis

TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)

TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode) slouží pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konvertor je nástupcem modelu TR-932D.

Porty a vlastnosti: - 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu - 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení - Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm - Vlnová délka: 1310 nm - Auto MDI-II/MDI-X - 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Porty: - 1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu, konektor RJ-45 - 1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex) Podporované standardy: IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3u 100Base-FX
Napájení: Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A
Rozměry: 95 x 73 x 27 mm, hmotnost: 0,2 kg

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: MC100CM




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka TP-LINK
Vlastnosti
Typ Konvertor
Provedení Externí
Anténa
Typ Ne
Výkon (dBi) 0
Rozhraní
USB Ne
SFP Ne
SC Ne
ST Ne
LC Ne
Rozhraní bezdrátové
Wi-Fi Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ano
LAN
Max. přenosová rychlost (Mbit/s) 10/100*
Rozměry
Hloubka (mm) 95
Šířka (mm) 73
Výška (mm) 27
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt TP-LINK MC100CM se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt TP-LINK MC100CM mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o TP-LINK MC100CM ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.