v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Tenda TER860S


Tenda TER860S / 10/100Base-TX to 100Base-FX Fast Ethernet Converter / 1x RJ45 100 Mbps / 1x Fiber 100 Mbps
Kód: 91403626


10 / 100Base-TX to 100Base-FX Fast Ethernet Converter / 1x RJ45 100 Mbps / 1x Fiber 100 Mbps
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

TENDA TER860S / převodník 10/100 FX SC singlemode / 1x LAN

Optický media konvertor TER860S výrobce Tenda Technologies, založený na chipsetu AMDtek, je plně kompatibilní se standardy 802.3u 100Base-TX/FX a je navržen pro konverzi 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX a naopak. Optická část je osazena dvěma SC konektory a připravena pro použití jednovidového (singlemode) optického kabelu.

Umožňuje prodloužení dosahu metalické sítě až do vzdálenosti 15 km. Maximální přenosová rychlost 100 Mb/s s automatickou detekcí half-/full-duplex. Singlemode optický konvertor nabízí velmi dobré světelné i elektrické vlastnosti, které zajišťují spolehlivý přenos dat. Zařízení je napájeno externím zdrojem a má kovový obal.

Specifikace:

Rychlost portů: 100 Mb/s
Typ připojeného optického kabelu: singlemode
Typ optického konektoru: SC
Způsob ovládání: bez managementu
Montáž do šasi: ne
Montáž na DIN lištu: ne
Průmyslový konvertor: ne
Typ zdroje: externí
Parametry zdroje: 10 V DC 600 mA
Rozměry: 26 × 118 x 70 mm
Hmotnost: 200 g
Výrobce chipsetu: Realtek
Provozní teplota: 0° až 40 °C

Obsah balení:
1x Tenda TER860S
1x Stručná instalační příručka (CZ)
1x Napájecí adaptér (10V DC 600 mA)






Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Tenda
Rozhraní
USB Ne
SFP Ne
SC Ne
ST Ne
LC Ne
Rozhraní drátové
RJ11 Ne
RJ45 Ano
LAN
Max. přenosová rychlost (Mbit/s) 10/100*
Distribuce
Distribuce CZ
Stav zboží
Stav Jen nové


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Tenda TER860S se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Tenda TER860S mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Tenda TER860S ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.