0
v košíku zboží za 0 Kč

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Solarix optický kabel 2m

Solarix optický kabel 2m / Patch kabel / Multimode / Duplex / OM2 / ST-ST
Kód: 91411673

Patch kabel / Multimode / Duplex / OM2 / ST-ST
 
174 Kč 144 Kč bez DPH


Výrobce: Solarix
Záruka: 24 měsíců
P/N: SXPC-ST/ST-UPC-OM2-2M-D



do seznamu
Hlídací peshlídací pes

Popis

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.


Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Solarix
Kabely
Konektor 1 ST
Konektor 2 ST
Stav zboží
Stav Jen nové
Barva
Barva Oranžová
Délka
Délka 2 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět



Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.




Technické specifikace pro produkt Solarix optický kabel 2m se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Solarix optický kabel 2m mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Solarix optický kabel 2m ?






callcentrum@mironet.cz

8:00 – 19:15
Pondělí – Pátek

Pomoc dětem - koronavir

20 prodejen
5000 výdejen


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B