0
shop, který máte rádi
0 Kč

Váš košík je prázdný.

Úvod   >   Hračky   >   Společenské hry   >   Cestovní hry

Presco Group KVÍZY A HLAVOLAMY - 9-10 let – Zábava na cesty

Presco Group KVÍZY A HLAVOLAMY -  9-10 let – Zábava na cesty
Kód: 99355713
oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes

151 Kč
125 Kč bez DPH


Výrobce: Presco Záruka: 24 měsíců P/N: K-PC-3401

Související produkty

Adventní kalendáře
Úložné boxy na hračky
Mohlo by Vás zajímat
Popis

Presco Group KVÍZY A HLAVOLAMY - 9-10 let – Zábava na cesty


Čtyři knížky zábavných a záhadných úkolů určené primárně dětem ve věku 6–10 let nabízejí vždy na 120 hádanek, doplňovaček, tajných šifer, skrytých slov a dalších úkolů pro chytré hlavy. Náročnost úkolů je odstupňována podle věku, pro který je daný titul určen. Správné odpovědi a řešení jsou součástí každé knížky, takže žádné tajemství nezůstane skryto, žádná záhada nevyřešena...

Atraktivní grafické zpracování a neobvyklý formát titulů si jistě zaslouží vaši pozornost – a buďte si jisti, že snadno vzbudí zájem i u vašich ratolestí! S chutí se budou pouštět do řešení úloh a trénovat své mozkové závity, rozvíjet postřeh, logické myšlení, ale také paměť, představivost, slovní zásobu a další dovednosti, které se jim v životě rozhodně neztratí.

Knížky se jim stanou příjemnou společností mimo jiné na cestách, v čekárnách, zkrátka všude tam, kde se potřebují čas od času nějak smysluplně zaměstnat. Tato zábava totiž není omezená místem ani časem! Je známo, že dítě se nejlépe a nejefektivněji učí hrou. Naše edice je vhodným nástrojem právě pro takové učení se a rozvoj.

Pořiďte svým dětem Kvízy a hlavolamy a radujte se z jejich úspěchů a pokroků. Naučte je také, že i nesprávná odpověď nebo strastiplné hledání správného řešení bývá příležitostí k novému poznání a osobnímu vývoji!


Parametry
Značka
Značka Presco

Stav zboží
Stav zboží Jen novéDiskuse


Jméno: *
E-mail:
Předmět: *
Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Text vašeho příspěvku/dotazu pro produkt Presco Group KVÍZY A HLAVOLAMY - 9-10 let – Zábava na cesty:

Technické specifikace pro produkt Presco Group KVÍZY A HLAVOLAMY - 9-10 let – Zábava na cesty se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Presco Group KVÍZY A HLAVOLAMY - 9-10 let – Zábava na cesty mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Presco Group KVÍZY A HLAVOLAMY - 9-10 let – Zábava na cesty ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam