0
shop, který máte rádi
0  Kč

Váš košík je prázdný.

Úvod   >   Hry a herní zařízení   >   Hry   >   Hry pro PlayStation   >   PlayStation dárkové karty

PLAYSTATION PLUS Essential - Kredit 1560 Kč (12M členství) - CZ Digital

PLAYSTATION PLUS Essential - Kredit 1560 Kč (12M členství) - CZ Digital
Kód: 90723464

Elektronická distribuce / Hra pro Playstation 4, Playstation 5
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.


oblíbené produkty do seznamu
hlídací pes hlídací pes

Popis

Zcela nové PlayStation® Plus

PlayStation® Plus Essential

Výhody

Úroveň členství Essential je PlayStation® Plus tak, jak jste na něj zvyklí. Stále se tak můžete těšit z těchto výhod:

 • 3 hry každý měsíc volně ke stažení do vaší knihovny
 • Exkluzivní slevy v obchodě PlayStation® Network
 • Cloudové úložiště pro uložení vašich herních pozic
 • Přístup k online multiplayeru

V této variantě nejsou žádné změny od dosavadního členství.PlayStation®Dárkové karty

Daruj svým blízkým něco, co opravdu využijí. V Mironetu nabízíme dárkové karty PlayStation® v různých nominálních hodnotách. Obdarovaný může kredit snadno využít k prodloužení svého členství PlayStation® Plus, nebo za něj nakoupit hry v PlayStation® Network.

Zcela nové PlayStation® Plus

Pokud se chystáš věnovat dárkovou kartu, můžeš si k ní zde vytvořit praktický dárkový voucher!
Nejčastější dotazy

 • Nefunguje mi PC Streaming, i když mám zaplacené Premium členství.

  V současné době ještě funkce streamingu na PC není u nás dostupná. Bude zpřístupněna až v rámci budoucích aktualizací. Funkce streamingu na konzoli PlayStation funguje bez problému.
 • Je možný downgrade (tzn snížení z Premium např na Extra) mého členství PlayStation Plus?

  V zásadě lze říct, že ano ale je třeba pochopit, jak to přesně funguje. Když jdete do PS Store - Subscriptions, zvolíte PS Plus, tak dole máte nabídku Change plan. Kliknete na to a zobrazí se Vám všechny tři možnosti členství (máte samozřejmě označeno, co máte zaplaceno aktuálně). Pokud máte třeba Premium na rok a budete chtít přejít na nižší variantu členství Extra, tak kliknete na PlayStation Plus Extra, kde následně uvidíte, o co vše přicházíte a zároveň je zde právě ta nejdůležitější informace, že změna nastane až po vypršení současného členství. Tzn že ten rok co máte zaplacený budete stále používat Premium a pak až si bude členství obnovovat, tak vám naskočí Extra.
 • Jak často se budou obnovovat hry v nabídce PlayStation Plus? Hlavně pak v herním katalogu?

  Měsíční hry se budou aktualizovat stejně jako dosud, tedy jednou měsíčně, vždy na začátku. Hry v rámci Katalogu her nebo Katalogu klasických her se pak budou aktualizovat jednou měsíčně, zhruba v polovině daného měsíce. Počet her, které budou přibývat se bude každý měsíc lišit.
 • Pokud si stáhnu hru z Katalogu her či Katalogu klasických her do konzole, můžu ji hrát až do doby, než mi vyprší členství, stejně jako je to v rámci měsíčních her?

  Hru může hráč hrát do doby, než mu skončí členství či případně dokud daná hra nebude z katalogu stažena. Funguje to tedy jinak než u měsíčních her, které jsou k dispozici stále, dokud má hráč aktivní členství PlayStation Plus. Jakmile hra zmizí z Katalogu her či Katalogu klasických her, tak si je hráč nezahraje (ani se zaplaceným členstvím PlayStation Plus).
 • Můžu si na hry z katalogu her koupit/stáhnout DLC či Addony a budou mi fungovat?

  Ano, hráč si může doplňky stáhnout/zaplatit a ty mu budou fungovat. V případě, že by daná hra vypadla z Katalogu her, tak mu doplňky zůstanou ale hru nebude moct hrát. Pokud si ale následně hráč hru koupí, tak může v hraní pokračovat i se zakoupenými doplňky.
 • Můžu si stáhnout hry z Katalogu her či Katalogu klasických her a hrát je v režimu offline tzn nemít konzoli připojenou k internetu?

  Ano, je to možné. Nicméně po 7 dnech musí hrát konzoli připojit k internetu. Pokud tak neučiní, tak se mu hry deaktivují a nebude je moct hrát.
 • Mám PlayStation Plus předplaceno na 5 let a chci přejít na Premium, musím zaplatit poplatek za celých pět let?

  V současné době je nastavena maximální výše poplatku, kterou musí hráč při přechodu na Extra či Premium zaplatit. Hráč tedy nebude platit částku za celých pět let. Přesná částka v Kč TBC.
 • Mám dárkovou kartu/kód na měsíční, čtvrtletní nebo roční PlayStation Plus. Co se stane po jeho zadání?

  Zde záleží na tom, zda již hráč má aktivní členství PlayStation Plus či nikoliv.

  Pokud hráč má již aktivní členství a chce si ho prodloužit, tak dojde k prodloužení členství. Zde ale záleží i na tom, jakou variantu členství hráč má. Pokud např používá nejvyšší variantu PlayStation Plus Premium a bude chtít uplatnit kód na 12 měsíční PlayStation Plus, tak dojde k přepočtu a varianta Premium mu bude prodloužena o 183 dní. Pokud ale má základní variantu Essential, tak se mu členství prodlouží přesně o rok.
  Pokud hráč nemá aktivní členství a zadá kód. Tak se mu automaticky aktivuje služba PlayStation Plus Essential, která nebude nijak přepočítána. Tzn kód na roční PlayStation Plus bude aktivován jako roční PlayStation Plus Essential.Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Sony
Vlastnosti
Typ distribuce Elektronická
Platforma Playstation 4, Playstation 5
Stav zboží
Stav zboží Jen nové, Novinka
ESD
Typ licence SONY PlayStation


Diskuse

Výpis příspěvků:Nový příspěvek / OdpovědětVyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.
Technické specifikace pro produkt PLAYSTATION PLUS Essential - Kredit 1560 Kč (12M členství) - CZ Digital se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt PLAYSTATION PLUS Essential - Kredit 1560 Kč (12M členství) - CZ Digital mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o PLAYSTATION PLUS Essential - Kredit 1560 Kč (12M členství) - CZ Digital ?

Vyberte seznam

zobrazit Seznam