v košíku zboží za 0 Kč

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

OPTIX ST

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 1m
Kód: 99202564

UPC-SC / UPC Optický patch cord 50 / 125 1m
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Popis

Opticord SC-ST

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

Propustnost sítě použitím optických kabelů může být až desítky Gbps. Jejich velikost je poloviční oproti běžným metalickým kabelům. Jsou imunní proti rušení elektromagnetickým polem, může být bez jakéhokoliv ovlivnění veden v souběhu s instalací 230 V. V případě optických kabelů nehrozí riziko vzniku požáru přehřátím nebo vznikem jiskry.

ODKAZ NA STRÁNKY VÝROBCE

Part number: 1110




Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka Opticord
Kabely
Konektor 1 ST
Konektor 2 SC
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 1 m


Diskuse

Výpis příspěvků:



Nový příspěvek / Odpovědět



Vyplněním emailové adresy dáváte souhlas se zpracováním tohoto osobního údaje za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz.




Technické specifikace pro produkt OPTIX ST se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt OPTIX ST mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o OPTIX ST ?






callcentrum@mironet.cz

Hráského 2231/25
148 00 Praha 4

3000x v ČR


© Mironet.cz a.s.

Do kterého seznamu chcete přidat? Seznam A Seznam B