v košíku zboží za 0,-

Váš košík je prázdný.


Nejste přihlášen

Opticord ST-ST 09


Opticord ST-ST 09/125µ  5m
Kód: 99202539


125µ 5m
Tento produkt již bohužel není v nabídce. Vyberte si prosím jiný produkt z této kategorie.



Parametry

Parametry výrobku:
Značka
Značka PanzerGlass
Stav zboží
Stav Jen nové
Délka
Délka 5 m


Diskuse

Výpis příspěvků:

Ze dne: 25.11.2014, 07:16
Předmět: fiber optic products supplier

Autor: joe smith

Dear friends, Have a nice day, I am glad to visit your website,ADCFIBER as a professional manufacturer, I would like to introduce our products. We are specialized in Fiber optic products,In the past 16 years, we devote our self on passive industry only and have achieved rich experience in this field. Our main products as follows . (1) Optic Active Component: DWDM SFP+ Transceiver,CWDM SFP+ Transceiver (2) Fiber patch cord -SC,LC .ST.FC.MPO ,OM3,0M4 , (3) Fiber Optic PLC splitter ,FBT splitter , Should you have any questions, contact me, let's talk details.
Odpovědět

Mironet
Ze dne: 25.11.2014, 09:20
Předmět: RE: fiber optic products supplier

Autor: Mironet - Kužel

Good morning Mr. Smith. May you send e-mail with information (pm@mironet.cz)? Thank you
Odpovědět



Nový příspěvek / Odpovědět

Zadejte číslo





Technické specifikace pro produkt Opticord ST-ST 09 se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky pro produkt Opticord ST-ST 09 mají pouze informativní charakter.

Nalezli jste chybu v informaci o Opticord ST-ST 09 ?



 

callcentrum@mironet.cz

V Háji 10, 170 00 Praha 7

300x v ČR


 

© Mironet Technology s.r.o.